دامنه برای ساخت بک لینک PBN را از کجا بخریم ؟

Category: دسته‌بندی نشده No comments

دامنه برای ساخت بک پیوند PBN را از کجا بخریم ؟
دومی قصد به ارتقاء ارزش تاراج های دامنه داراست و توضیح می‌دهد که چرا اخیراً تاراج های GoDaddy اینقدر گران گردیده اند .

به شخصه , ما هیچ تفاوتی بک لینک PBN دربین این دو ندیده ایم و تا‌وقتی‌که نمایه backlink دامنه کارکشته باشد , به کار گیری از دامنه منقضی یا این که منقضی شده خیلی مهم نیست .

دامنه های PBN را از کجا بخریم
6 روش برای خرید دامنه های خوب برای PBN شما موجود هست

خرید از کارگزاران دامنه
خرید از تاراج دامنه
حمایت کننده گیری درانتظار حذف دامنه ها
دستی به چنگ آوردن دامنه های افتاده
لیست آرشیو دامنه های افتاده
با به کارگیری از یک خزنده دامنه منقضی
خرید دامنه از واسطه ها

بک لینک PBN
درصورتی که او‌لین PBN خویش را ساخت می‌کنید , این مورد ارجح است . بررسی و خرید دامنه از تاراج ( یا این که دامنه منقضی شده ) در بررسی لینک و پیوند های بک لینک و پیوند زمان و مهارت متعددی می طلبد . براین اساس , شما بایستی 2 یا این که 3 دامنه PBN اولیه را از یک کارگزار خریداری نمایید .

شما میتوانید کارگزاران را در انجمن های متعدد نظیر BlackHatWorld و WickedFire پیدا نمایید . مراقب باشید که ممکن است با یکسری کلاهبردار ملاقات نمایید . مسلماً پیشین از خرید , توجه و احتیاط خویش را انجام دهید . این فروم ها موضوعات فروش قانونی دارا هستند و خرید از روش یکی آنان منطقی است .

خرید از تاراج دامنه
دامنه هایی با شایسته ترین بک پیوند مدام رویکرد خویش را برای تاراج دامنه پیدا می نمایند . تاراج های GoDaddy اکنون شایسته ترین مکان برای یافتن دامنه های کیفیت بالا کیفیت عالی است بک لینک PBN . با این وجود , اکنون تعداد مقداری تارنما تاراج دیگر مثل NameJet , SnapNames , Dynadot , Flippa و غیره موجود است که قیمت دیدن دارا هستند . ( ما از اینها و خیلی بیشتر در DomCop پشتیبانی میکنیم ) .

فقط نکته منفی برای خرید از تاراج های دامنه این است که هنگامی شما در یک دامنه سفارش می دهید , بقیه پیشنهاددهندگان را جذب می نماید . این سبب می شود بها میانگین ​​دامنه در تاراج بالا برود – این به خیر وبسایت تاراج است , البته جستن دامنه مطلوب برای ارزان را برای SEO مضاعف مشقت بار می نماید . بک لینک PBN یک ترفند تنها در‌حالتی که صرفا چندین دقیقه از آن باقی بماند , تنها در یک دامنه توصیه دهید . این تضمین می نماید که توصیه شما بیشتراز حد اکثری از داوطلبان دیگر را به خویش جلب نکند و شایسته ترین شرط بندی شما برای اخذ دامنه به قیمت خوب است .

حمایت کننده گیری منتظر حذف دامنه ها
شایسته ترین شرط شما برای خرید دامنه منقضی شده این است که قبلی از انقضا پیشنهاد قبل را برای آن توصیه دهید . دامنه هایی که قصد سقوط دارا هستند , 5 دیروز از افتادن در موقعیت بک لینک PBN ( حذف حذف ( پایان می‌یابند ( به چرخه حیات دامنه تحت رجوع‌نمایید )

این دامنه ها را می توان در بخش ( منقضی ( در DomCop یافت . در‌حالتی که یک دامنه باارزش است , ما توصیه می‌کنیم یکسری Backorder را با سایتهای متفاوت نظیر NameJet & SnapNames قرار دهید . بک لینک PBN ازآنجاکه شما صرفا در صورت به چنگ آوردن دامنه برای شما میپردازید , میتوانید Backyard را با یکسری تارنما قرار دهید و به آن ها اذن دهید تا در قبال یکدیگر با یکدیگر رقابت نمایند . یک بک بک معمولی برای شما 69 دلار هزینه داراست , گرچه هر وبسایت ارزش خویش را دارااست .

دستی به دست آوردن دامنه های افتاده
ما توصیه نمی‌‌کنیم این فعالیت را انجام دهید . فقط ادله وجود این لیست مورد , پررنگ سازی آن است . اکثری از مشتریان ما عملکرد کرده اند با همت برای به دست آوردن دامنه افتاده , بک لینک PBN یا این که با استعمال از اپلیکیشن قطره گیر یا این که نام نویسی دستی , هزینه 69 دلار دور‌نما توصیه دامنه را پس انداز نمایند .

در شرایطی‌که یک دامنه گران بها باشد , قطعاً خدمت پیشنهاد ثبت توصیه آن را آزمون می نماید . این خدمات دارنده چند خط بی واسطه به رجیستری دامنه می‌باشند بک لینک PBN و بدین ترتیب نمی توانند در بازی drop – catting بوسیله اشخاص ضرب و شتم شوند .

بدین ترتیب , در صورتی‌که دامنه واقعاً باارزش است , بک لینک PBN در وقت خویش صرفه جویی نمائید – و صرفا هزینه رجوع و برگشت پیشنهاد را سرفه فرمایید .

لیست آرشیو دامنه های افتاده
بعضی از حوزه های گرانبها به وسیله سرویس ها ثبت توصیه قبل نادیده گرفته می‌شوند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>