دادگاه Gislane Maxwell: قربانیان ادعایی چه کسانی هستند و چه اتهاماتی دارند؟ | اخبار آمریکا

[ad_1] دادگاهی که مدت ها در انتظارش بودیم گیسلین ماکسول، که با شش اتهام قاچاق جنسی مواجه است، ق

توسط AKHBARESHOMAAA در 7 آذر 1400
[ad_1]

دادگاهی که مدت ها در انتظارش بودیم گیسلین ماکسول، که با شش اتهام قاچاق جنسی مواجه است، قرار است روز دوشنبه در نیویورک آغاز شود.

این اتهامات شامل چهار قربانی نوجوان ادعایی و مکان های متعدد در یک دوره 10 ساله بین سال های 1994 و 2004 است. جوان ترین قربانی ادعا شده در آن زمان 14 سال داشت.

مکسول همچنین با دو اتهام شهادت دروغ مواجه است که به طور جداگانه محاکمه خواهد شد.

او همه اتهامات را رد می کند و خود را بی گناه می داند.

جفری اپستاین

جفری اپستین، یک سرمایه‌دار ثروتمند و مجرم جنسی محکوم شده، در قلب همه اتهامات قرار دارد. دادستان ها ادعا می کنند که ماکسول "کمک، تسهیل و کمک" به آزار اپستین، که عمدتا به شکل ماساژ جنسی بود.

گیسلین ماکسول و جفری اپستاین  عکس: Sky UK
تصویر: دادستان ها می گویند که گیسلین ماکسول به سوء استفاده از جفری اپستین "کمک، تسهیل و کمک کرد" عکس: Sky UK

آن‌ها ادعا می‌کنند که ماکسول قربانیان ادعایی را تشویق می‌کرد تا به اقامتگاه اپستین در ایالات متحده سفر کنند، زیرا می‌دانست که این "به تربیت و سوء استفاده جنسی آنها منجر می‌شود."

بیشتر در مورد Ghislaine Maxwell

متهم همچنین به داشتن رابطه جنسی گروهی با اپستین و یکی از قربانیان متهم متهم است.

اپستین در سال 2019 در زندان نیویورک در یک خودکشی ظاهری درگذشت. او به اتهام قاچاق جنسی منتظر محاکمه بود.

ارتباط اپشتین-مکسول

در کیفرخواست 24 صفحه ای، دولت ادعا می کند که ماکسول بین سال های 1994 تا 1997 با اپستین "رابطه صمیمانه" داشته و برای مدت طولانی تری (1994-2004) به او برای مدیریت دارایی اش پول می داده است.

قربانیان ادعایی

در ایالات متحده، قربانیان ادعایی خشونت جنسی به طور خودکار حق ناشناس ماندن مادام‌العمر مانند بریتانیا را ندارند. با این حال، قاضی دادگاه ماکسول حکم داد که هر چهار قربانی ادعایی می توانند از نام مستعار یا فقط نام خود استفاده کنند. قاضی آلیسون ناتان گفت که این امر از دخالت مطبوعات و ناراحتی شخصی جلوگیری می کند.

  • قربانی ادعایی 1 - (1994-1997) "نیویورک و پالم بیچ، فلوریدا."

اولین قربانی ادعا شده حدود 14 ساله بود که دادستان ها گفتند که او برای اولین بار با مکسول ملاقات کرد.

ماکسول متهم است که زن جوان را با بردن او به خرید و رفتن به سینما آماده کرده است، خشونت را با درآوردن لباس در مقابل او عادی می کند و در برخی از آزارهای اپستین شرکت می کند.

بابی استرنهایم، وکیل مدافع، در طرحی در دادگاهی در نیویورک، ایالات متحده آمریکا، 23 نوامبر 2021، به گیسلین ماکسول اشاره می کند، که در طول یک جلسه پیش از محاکمه در مورد اتهامات قاچاق جنسی در کنار جفری پالیوکا ایستاده بود. رویترز / جین روزنبرگ
تصویر: وکیل مدافع بابی استرنهایم در طرحی در دادگاه نیویورک به گیسلین ماکسول اشاره می کند که در جریان یک جلسه پیش از محاکمه به اتهامات قاچاق جنسی در کنار جفری پالیوکا ایستاده بود.

دولت ادعا می کند که این اتفاق در خانه شهری اپستین در نیویورک و در عمارت پالم بیچ، فلوریدا رخ داده است، و قربانی ادعا شده تشویق شده است که بین محل سکونت آقای اپستین سفر کند.

  • قربانی ادعایی 2 - (1996) - نیومکزیکو

به گفته دادستان، دومین قربانی ادعایی زیر 18 سال سن داشت که به دعوت او به مزرعه اپستین در نیومکزیکو منتقل شد. آنها ادعا می کنند که ماکسول می دانسته که این زن زیر 18 سال دارد و او را با خرید و سفر به سینما و همچنین با بحث در مورد ساعات مدرسه اش آماده کرده است.

ماکسول متهم است که در حالی که قربانی ادعا شده برهنه بود، به زن ماساژ ناخواسته داده و او را تشویق به ماساژ اپستین کرده است.

  • قربانی ادعایی 3 - (1994-1995) - لندن

ماکسول متهم است که با سومین قربانی کوچک ادعایی در لندن دوست شده و او را با پرسیدن درباره زندگی و خانواده اش آماده کرده است.دادستان ها می گویند خانم ماکسول زن را به اپستین معرفی کرد و او را تشویق کرد که او را ماساژ دهد، زیرا می دانست که این منجر به خشونت جنسی می شود.

محل سوء استفاده ادعایی در ایالات متحده نیست، اما بر اساس قوانین ایالات متحده، اگر قربانی یا قربانیان شهروندان ایالات متحده باشند، جرایم ارتکابی در خارج از کشور قابل پیگرد قانونی هستند. برای مثال، حملات به سفارت‌های ایالات متحده در کنیا و تانزانیا در اوت 1998 در دادگاه فدرال در منهتن مورد پیگرد قرار گرفت و محاکمه شد.

بنابراین ما فرض می کنیم که قربانی ادعا شده 3 یک شهروند آمریکایی است.

  • قربانی ادعایی 4 - (2001-2004) - پالم بیچ، فلوریدا

چهارمین قربانی ادعایی در فلوریدا زندگی می‌کرد و دادستان‌ها می‌گویند که او حدود 14 ساله بوده است که برای دریافت پول در عمارت پالم بیچ برای ماساژ جنسی اپشتین استخدام شد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

برادر گیسلین، ماکسول، با اسکای نیوز در مورد خواهرش صحبت می کند که به اتهام قاچاق جنسی منتظر محاکمه است.

ماکسول متهم است که او را با بازجویی از خانواده اش و عادی سازی خشونت با بحث در مورد موضوعات جنسی و شرکت در زمانی که قربانی ادعا شده در اتاق ماساژ اپشتین برهنه بود، آماده کرده است.

دولت می‌گوید ماکسول در میان تعدادی از کارمندان اپشتاین است که با زن تماس می‌گیرند تا برای ماساژ جنسی برنامه‌ریزی کنند، صدها دلار به او پول نقد بپردازند و او را تشویق کنند تا زنان جوان دیگر را استخدام کند.

دادستان ها می گویند که ماکسول و دیگران در لیست حقوق و دستمزد اپستین برای این زن هدایایی از جمله لباس زیر فرستادند. آنها همچنین ادعا می کنند که خانم ماکسول از او دعوت کرده است تا با آقای اپستین سفر کند و به او کمک کند تا برای پاسپورت درخواست کند - هر دو پیشنهاد رد شدند.

اتهامات

شش اتهام قاچاق جنسی، همانطور که در بالا توضیح داده شد، به اتهامات 10 ساله مربوط می شود، اما در برخی موارد به قربانیان ادعایی خاص مربوط می شود:

گیسلین ماکسول از جلسه پیش از دادگاه آزاد شد
تصویر: طرح دادگاه ماکسول

1) توطئه برای جذب خردسالان به سفر برای انجام فعالیت جنسی غیرقانونی - اولین اتهام از سه اتهام توطئه مربوط به چهار قربانی ادعایی و تمرکز بر متهم است که گفته می شود آنها را به سفر تشویق می کند تا مورد سوء استفاده قرار گیرند. برای اثبات یک "توطئه"، دادستان ها باید هیئت منصفه را متقاعد کنند که ماکسول و اپستین برای ارتکاب جنایات توافق داشتند.

دولت می گوید ماکسول با قربانی 1 و اپستین در نیویورک و فلوریدا رابطه جنسی گروهی داشت و او را تشویق کرد که بین این دو سفر کند تا مورد آزار اپستین قرار گیرد.

آنها ادعا می کنند که ماکسول به قربانی ادعایی 2 ماساژ ناخواسته ای داده و قربانی ادعایی 3 را تشویق می کند تا اپشتین را ماساژ دهد، زیرا می دانست که او مورد آزار جنسی قرار خواهد گرفت.

دادستان ها می گویند که ماکسول قربانی ادعایی را تشویق کرد تا با اپستین به خارج از فلوریدا سفر کند.

2) جذب صغیر به سفر به منظور ارتکاب اعمال جنسی غیر قانونی "سفر در اینجا دوباره مهم است." دولت می گوید که ماکسول قربانی ادعایی 1 را "متقاعد، تحریک، فریب و وادار کرد" از فلوریدا به نیویورک سفر کند تا زن جوان بتواند با اپستین رابطه جنسی داشته باشد.

3) توطئه برای انتقال افراد زیر سن قانونی به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه - اتهام دوم تبانی شامل هر چهار قربانی ادعایی می شود و به اتهامات مشابه اتهام اول تبانی مربوط می شود.

دادستان ها ادعا می کنند که مکسول مکرراً با قربانی ادعایی 1 و اپستین در نیویورک و فلوریدا رابطه جنسی گروهی داشته است. گفته می شود که ماکسول او را برای سفر از فلوریدا به نیویورک "فریب" داد تا این سوء استفاده صورت بگیرد.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

برادر گیسلین، ماکسول، با اسکای نیوز در مورد خواهرش صحبت می کند که به اتهام قاچاق جنسی منتظر محاکمه است.

مکسول همچنین متهم است که وقتی زن جوان برهنه بود، به قربانی ادعایی 2 در نیومکزیکو ماساژ ناخواسته داده است.

دادستان ها می گویند که ماکسول قربانی ادعایی 3 را تشویق کرد تا اپشتین را ماساژ دهد، زیرا می دانست که او مورد آزار قرار خواهد گرفت.

گیسلین ماکسول از جلسه پیش از دادگاه آزاد شد
تصویر: طرح دادگاه ماکسول

آنها همچنین ادعا می کنند که متهم قربانی ادعایی 4 را تشویق کرده است تا با اپستین به خارج از فلوریدا سفر کند.

4) حمل و نقل یک خردسال به قصد انجام فعالیت جنسی مجرمانه - این اتهام عمدتاً بر قربانی ادعا شده 1 متمرکز است. ماکسول متهم است که چندین سفر از فلوریدا به نیویورک ترتیب داده است تا اپستین بتواند از او سوء استفاده جنسی کند.

5) توطئه برای قاچاق جنسی - این اتهام بر قربانی ادعایی 4 تأثیر زیادی می گذارد. ماکسول متهم است که او را به خدمت گرفته است، او را تشویق می کند تا دیگران را به خدمت بگیرد، او را برای داشتن رابطه جنسی با اپستین، برنامه ریزی ماساژ او، ارسال هدایای او و پرداخت صدها دلار به صورت نقدی به او متهم می کند.

6) قاچاق جنسی خردسالان - قربانی ادعایی 4 تا حدی در اینجا تمرکز دارد. دادستان ها می گویند که متهم "افراد زیر 18 سال را برای برقراری رابطه جنسی با اپستین جذب، اغوا، مخفی کرده، انتقال داده، ایمن کرده و جذب کرده است."

مکسول همچنین با دو اتهام شهادت دروغ (سوگند خوردن) روبرو است که به خاطر آن جداگانه محاکمه خواهد شد. هر دو اتهام مربوط به شهادت در سال 2016 است، زمانی که ماکسول خارج از دادگاه اما با سوگند برای اپستین مورد بازجویی قرار گرفت. دادستان ها می گویند که او "بارها" در تلاش برای "پوشاندن جنایات خود" دروغ گفته است.

7) شهادت دروغ ماکسول در پاسخ به این سوال که آیا با طرح استخدام زنان زیر سن قانونی برای ماساژ جنسی با اپشتین آشنایی دارد، پاسخ داد: "من نمی دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنید."

از او خواسته شد که «همه افراد زیر 18 سال را که در یکی از املاک اپشتین با آنها تعامل داشتید فهرست کند» و پاسخ داد که به جز یک جوان 17 ساله که شهادت داد، «من کسی را نمی شناسم که با او تعامل داشته باشم. "

8) شهادت دروغ ماکسول قسم خورد که به یاد نمی آورد آیا اپشتین اسباب بازی های جنسی دارد یا خیر. او همچنین ادعا می کند که درباره اپستین که در دهه های 1990 و 2000 با کسی غیر از او و دو زن که با آنها رابطه سه نفری داشت، رابطه جنسی داشت، نمی دانست. خانم ماکسول همچنین ماساژ دادن به کسی را تکذیب کرد.

سوال - آیا شهادت شما این است که هرگز کسی را ماساژ نداده اید؟

پاسخ - من کسی را ماساژ نداده ام.

سوال - شما هرگز ماساژ اپشتین نگرفته اید، آیا این شهادت شماست؟

الف - این شهادت من است.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن