خرید بک لینک دائمی قوی[ضمانت عدم پنالتی]

در قدم اول یک مقاله ی 1000 کلمه ای سئو شده با کلمه ی مد نظر خودتان بنویسید. خب اگر در بین این چهل نفر سی تا از آنها خانم های مسن باشند که به مد و پوشاک اهمیتی نمیدهند و از بین آنها ده نفر خانم جوانی باشند که به مد و به روز بودن اهمیت میدهند، شما توصیه چه کسانی را می پذیرید؟ خب کاملا مشخصه که توصیه ده نفر. برای خرید لینک باید شاخصی در دست شما باشد که کاملا نتیجه را به شما اعلام میکند همانند نتیجه آزمایش. هر pbn را یک ساخت جدا در نظر بگیرید که متعلق به شماست، پس برای آن باید به اندازه کافی وقت بزارید و اهمیت دهید. چرا باید لینک سازی PBN کنیم؟ برای دریافت بک لینک رابگان و دائمی باید دقت نماییم با اینکه داشتن بکلینک زیاد تاثیر آنچنان منفی برای سایت ما ندارد که نگران کننده باشد ولی ممکن است هزینه و زمان مارا هدر دهند. مثلاً، اگر یک وبسایت سه هزار صفحه داشته باشد، تمام این صفحات پایین صفحهٔ یکسانی دارند، پس ایجاد بکلینک در پایین صفحه، همزمان باعث ایجاد سه هزار بکلینک میشود.

من نمیگم شما باید بر روی تمام شبکه های مجازی موجود نظیر اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام ، واتس اپ ،پینترست و … گاها ممکنه فرصت اینو داشته باشید که بصورت خیلی تاکتیکی یک بک لینک از خودتون برروی کامنت بجا بگذارید، اما اغلب دیدگاهتون باید بر اساس ایجاد رابطه دوطرفه با نویسنده باشه. خب یک سایتی در دنیای به صورت روزانه سایتها را بررسی میکند و گفته بر اساس مطالعات و تحقیقات من گوگل به این موارد اهمیت بیشتری میدهد. شایان ذکر است ملاک قرار گیری سایتها در ردههای بالای جداول دایرکتوری رتبه الکسای ایران سایتها می باشد که بصورت اتوماتیک روزانه بررسی و جداول آپدیت میشود لطفا تقاضای قرار گیری در ردههای بالای جدول را نفرمایید. قوانین قرار گرفتن در دایرکتوری رعایت حق کپی رایت مطالب سایت شما میباشد. بک لینک های دایرکتوری یکی از آسانترین انواع بک لینک های قانونی برای مشاغل، به ویژه مشاغل محلی هستند. مثلا میتوانستیم از یک وبلاگ که در زمینه بازی های رایانه ای مطلب مینویسد، تعداد زیادی لینک بخریم و به صفحات اول گوگل برسیم. سایتی که در تصویر مشاهده میکنید دارای محتوای بسیاری است و در پایین سایت تعداد زیادی لینک را قرار داده است. گوگل تمامی سایت های دنیا را میرود و در تمامی صفحات کرول میکند و تعداد لینک هایی که به سایت شما می آید را میشمارد.

ولی اگر بخواهیم به صورت دقیق در این مورد صحبت کنیم، بعد از submit کردن فایل disavow، بعد از کراول مجدد آدرس های درون فایل توسط ربات گوگل، اثر آنها از روی رنک برداشته خواهد شد. هدف این سایت ها این بوده است که در این کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل بیان و در این سایت اقدام کردند و به مدیر سایت به این صورت برنامه داده اند که کلمه کلید آنها را به صفحه مورد نظر لینک بدهد. خب در اینجا دوشاخص برای ما نمایش داده میشود که به بررسی آنها می پردازیم. بعد از اینکه آدرس ایمیلی صاحبان سایت را پیدا کردید باید آن را در یک برگه اکسل یادداشت کنید تا بعدا بتوانید تمامی اطلاعات را بررسی نمایید. به عنوان مثال شما برای خرید لباس به رنگ، نوع پارچه ، سایز و نوع دوخت دقت میکنید و خرید خود را انجام میدهید .خب حالا برای خرید لینک به چه چیزی باید نگاه کنیم.

موتور جست و جوی گوگل هیچ وقت الگوریتم های خود را اعلام نمیکند و تمامی آنها را به صورت سکرت نزد خود نگه میدارد. NameCheap Auctionsدر این آدرس می توانید هزاران دامنه را بررسی و بین آنها دامنه (های) موردنظرتان را انتخاب کنید. در فرایند خرید همیشه چالشی روبرو هست به اسم ارزنده بودن آن سایت که شما باید معیاری را برای بررسی داشته باشید تا بدانید خریدی که انجام داید خرید ارزنده ای بوده است یا خیر؟ لینک های باید دائمی باشند. شما می توانید با هزینه کم از جاهای مختلف اینفوگرافیک های خوبی پیدا کنید. و ازونجایی که یک بک لینک به اونا دادید ، احتماله دادن بک لینک توسط اونا به شما در آینده نزدیک کم نیست. هدف من این نیست که شما این سایت ها را بشناسید به نام سایت ها اصلا دقت نکنید و به مفهوم این بحث توجه کنید. خب ، در واقع خیلی درست نیست. در این حالت شما یک مقاله اختصاصی و حرفه ای راجب آن موضوع بنویسید تا راحت جایگاه یک گوگل شوید و همین عامل به شما کمک خیلی خوبی خواهد کرد.