حرف اخر جدیدترین تکنولوژی آموزشی برای کنکور

Category: دسته‌بندی نشده No comments

همین دو سال پیش یادگیری همه دوره ها در 2 ماه غیرممکن به نظر می رسید! اما امروز 6040 پروژه حرف آخر برای اولین بار در این کشور امکان پذیر است. این بدان معنی است که داوطلبان می توانند همه دوره ها را فقط در مدت 2 ماه مطالعه کنند و در 40 روز تقریبا 40 بار در همه دوره ها مرور کنند. شاید هنوز آن را کارآمد ندانید ، بنابراین لطفاً این گزارش خبری را از دست ندهید ، خواندن آن چند دقیقه طول می کشد. سرانجام ، ما خبرهای خوبی از https://harfeakharpub.com حرف آخر برای شما به ارمغان می آوریم ، این برنامه می تواند ظرف 5 روز مقصد آزمون ورودی شما را تغییر دهد ، و شما می توانید برای شرکت در بزرگترین ماراتن علمی کشور رویکرد اصولی تری داشته باشید آزمون ورودی. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

حرف آخر موسسه در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد ، وی همچنین یک معلم ریاضی است و مجموعه را هدایت می کند. اما این موسسه با سایر موسسات متفاوت است! به عبارت دیگر ، داوطلبان در یک روش کاملاً شگفت انگیز برای تحصیل پذیرفته می شوند. نیازی به صحبت در مورد آموزش حافظه و یادگیری فرمول ها نیست! این به دلیل آموزش بصری محتوا و استفاده از الگوها به جای فرمول ها است. یادگیری تصویری یادگیری را بسیار جذاب می کند و استفاده از الگو می تواند سایر داوطلبان را از فرمول نجات دهد و آنها به جای حفظ صدها فرمول با کمتر از 30 الگو ، در کنکور شرکت می کنند. محبوب ترین پروژه در این مجموعه نیز یک پروژه دو ماهه است که تحولی در آموزش ایجاد کرد. برای مشاهده آموزش حرف آخر ، حتماً به وب سایت حرف آخر مراجعه کنید تا در مورد این سبک موسسه اطلاعات کسب کنید. در ادامه می توانید اساتید اجی مجی را هم مشاهده کنید.

حرف آخر فیزیکی

با این حال ، من بسیار خوشحالم که می دانم این موسسه یکی از بهترین موسسات آموزشی در ایران است. بنابراین ، در سال 1998 ، 51 دانشگاه با کمتر از 300 دانشجو داشت. محبوبیت آن در بین داوطلبان دو برابر شده است. این در حال یادگیری و پاسخ دادن است. آزمایش کامل مسئله. او در حال شرکت در آزمون ورودی برای مقابله با سوالات کنکور است. در رتبه بندی کسب شده توسط موسسه در کنکور 98 می توان به 10 ، 12 ، 18 ، 81 ، 83 ، 87 و … اشاره کرد که بندرت در کنکور ایران دیده می شود ، یعنی فقط بعد از حرف آخر آموزش … هیچ منبع دیگری به این رتبه نرسیده است. علاوه بر این رتبه بندی ، بسیاری از افراد به 100٪ رسیده اند. به عنوان مثال ، در دین و زندگی 15 نفر وجود دارد و 5 نفر در فیزیک به 100٪ می رسند.

عدد فیزیکی 100 است. خوب است بدانید که این درصد به دلیل سبک آموزش فیزیک در موسسه است. فیزیک که اغلب فرمول نامیده می شود دیگر در آموزه های کامیار فرمولی نیست. به گفته معلم فیزیک ، به نظر می رسد ساختمانی است که یک داوطلب از خارج به آن نگاه می کند و شکل ظاهری آن را می بیند ، اما معلم کامیار بصورت بصری آموزش می دهد و داوطلبان را به داخل ساختمان می آورد تا همه چیز را برای بردن از داخل به عهده بگیرند. . و آن را به طور کامل مشاهده کنید. در این دوره ، همه چیز روشن و شهودی است. به عنوان مثال ، در مباحثی مانند قوانین نیوتن ، داوطلبان به جای پیروی از قوانین نیوتن ، او را لمس می کنند. تدریس این دوره بسیار جذاب و کاملاً متفاوت از سایر دروس است. می توانید دوره های رایگان را از طریق حرف آخر فیزیک درخواست کنید. در ادامه می توانید متفاوت ترین تجربه آموزش تصویری با طعم حرف آخر را هم مشاهده کنید.

شیمی حرف آخر

اما بیایید در مورد استاد موسسه صحبت کنیم. بهترین معلمان در ایران برای هر کلاس جمع می شوند و محتوای هر کلاس را در گروه حرفه ای حرف آخر آماده می کنند. یکی از این معلمان علیرضا یوسفیان پور است ، او معلم جوانی به نام دینی است ، وی فقط در 14 حالت بدون حفظ کلمات دین را به شما می آموزد. استاد زبان ، پروفسور مجتبی محمودی ، اولین معلم زبان کشور است. او از طریق داستان سرایی و انیمیشن تمام زبان های کنکور را به زبان داوطلب آموزش می دهد. استادان زیست شناسی حرف آخر ، پروفسور شاکری ، پروفسور شعبانی و پروفسور روان از انیمیشن برای انجام کل کنکور زیست شناسی ، هدایت تحقیقات پیشرفته زیست شناسی و داوطلب شدن در دوره های مفهومی و کامل مانند زیست شناسی استفاده می کنند و به خواندن ادامه می دهند.

اما دوره شیمی را می توان یکی از بهترین دوره های این موسسه دانست. حدود نیمی از مشکلات شیمی مربوط به قسمت شیمی است که یکی از سخت ترین مباحث است. در روش های متداول آموزش این موضوع ، از فرمول های زیادی استفاده می شود ، اما در این مجموعه از روش ها ، فقط 3 راه حل استاندارد آموزش داده می شود ، و تمام مسائل شیمی بدون فرمول در عرض 3 ساعت و 27 ساعت حدود 2000 کشور تدریس می شود تست کنید ، و فقط طبق برنامه است. آره. نوشته شده است. این سبک در ایران برای پروفسور گلم حسین شیروانی رایج است شما می توانید برای دیدن دوره کامل و روش های تدریس به صفحه شیمی شیروانی بروید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>