توضیحات در مورد کاشت مو

کاشت مو یکی از مباحثی است که زیر شاخه ها و شباهت های مختلفی دارد و همچنین مباحث زیادی را در بر می گیرد ، بنابراین توضیحات مربوط به کاشت مو را برای شما توضیح خواهیم داد.

پیوند مو یا پیوند مو
کاشت مو روشی است که در آن ریشه های مو (فولیکول های مو) به روش های مختلفی از ناحیه اهدا کننده یا اهدا کننده به ناحیه گیرنده یا فضایی که خالی است ، پیوند می زنند ، معمولاً بعد از مدت معینی پس از پیوند. مو (حدود 3 ماه) موهای کاشته شده حدود 1 سال پس از کاشت مو جوانه زده و پر می شوند.
کاشت مو بیشتر برای طاسی مرد (آلوپسی آندروژنی) انجام می شود ، از کاشت مو برای کاشت مو ، پیوند ابرو ، پیوند ریش و سبیل ، پیوند مژه استفاده می شود که در حال حاضر تنها راه حل برای این بیماری است.
در هر ریشه مو 1 تا 4 مو رشد می کند و ریشه ها که 4 عدد هستند دارای یک بانک مو مناسب هستند.
کاشت مو در اواسط دهه 1930 در ژاپن اختراع شد ، اما به دلیل جنگ جهانی دوم ، آنها نتوانستند این تکنیک (پیوند مو) را ثبت و افشای کنند ، اما در دهه 50 ، کاشت موهای مدرن در جهان غرب آغاز شد و شکوفا شد. پس از آن ، در دهه 80 ، روند و روند پیوند مو با استفاده از فناوریهای جدید و نوآورانه به روز شد.

پیوند مو FUT
در کاشت مو آینده ، ابتدا یک نوار از پشت سر با استفاده از عمل جراحی خارج می شود که طول آن حدود 1000 تا 2000 اینچ است و حاوی 4000 تا 6000 مو است که اغلب با بی حسی همراه است ، پس از آن قسمت پشت سر بخیه می شود و کاشت مو برای پیوند مو آماده شده است. کاشت مو در دو تا چند جلسه با استفاده از روش fut انجام می شود که برای هر جلسه ساعت ها طول می کشد. مضرات این روش جراحی ، درد ، خونریزی ، بی حسی و غیره است. لازم به ذکر است که این روش در سالهای اخیر منسوخ شده است و این روش در سراسر جهان مورد استفاده قرار نمی گیرد

پیوند مو FIT
کاشت مو با روش مناسب دومین روش بود که پس از منسوخ شدن با روش fut پیشنهاد و اجرا شد. در این روش با استفاده از نگهدارنده و پانچ ، موهای پشت سر یا کنار گوش انتخاب و برداشته می شود. اما با توجه به کارهایی که تکنسین انجام داده است ، در نهایت 1500 عدد که شامل 3000 مو است ، می توان برداشت کرد که این کار در یک تا دو جلسه انجام می شود. بیش از حد روش فوق را انجام ندهید
عوارض کاشت مو مناسب شامل دوره بهبودی ، خونریزی ، درد ، چندین جلسه و غیره می باشد. این روش همچنین منسوخ است و نمی تواند پاسخگوی خواسته های متقاضیان پیوند مو باشد.

پیوند مو SUT
جدیدترین و بهترین روش کاشت مو خیاطی است که پس از منسوخ شدن روشهای ذکر شده پیشنهاد و اجرا می شود. پیوند مو SUT دیگر نیازی به بیهوشی ، جراحی ، خونریزی و غیره ندارد. در این روش ، تا 14000 موی واقعی قابل کاشت است. تمام مراحل کاشت مو SUT در یک جلسه انجام می شود که یکی از مهمترین آنهاست. تفاوت آن با روش های دیگر این است که هیچ دوره ریکاوری وجود ندارد ، همچنین عوارضی مانند تورم و التهاب وجود دارد ، به طوری که بعد از 100٪ کاشت مو طبیعی ، می توانید روز بعد به سر کار بروید و مانند گذشته فعالیت خود را ادامه دهید.

مرکز تخصصی موهای Renaissance بنیانگذار روش کاشت مو صاف در ایران است که تنها اجرای کننده انحصاری این روش در کشور ما است. همانطور که در بالا ذکر شد ، کاشت موهای نخی بهترین و جدیدترین روش روز کاشت مو در جهان است. عزیزانی که به هر دلیلی قادر به حضور در محل نیستند می توانند عکس خود را برای بازدید مجازی به شماره  ارسال کنند تا مشاوران ما بتوانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. ✅لینک منبع