بک لینک PBN شبکه وبلاگ های خصوصی چیستی چرایی چگونگی – مثناسئو

هر انجمن یا فروم(Forum) آنلاینی که مرتبط با کسب و کار شما هستند را پیدا کنید و در آنها حضور مثبت و فعالی داشته باشید. اگر می خواهید که بهترین نتیجه را بگیرید، توصیه ما در گوگلگیک این است که در دایرکتوریهای مرتبط با کسب وکار خود فعالیت کنید. اما اگر اینکار بهصورت غیر طبیعی انجام شود! هر دو برای موفقیت یک کمپین SEO بسیار مهم هستند، اما هریک از آنها در بخشهای کاملا متفاوتی از SEO کاربرد دارند. برای آشنایی و کسب اطلاعات مهم در مورد برندینگ در حوزه بازاریابی دیجیتال می توانید به بخش بلاگ وبسایت ریکان تک مراجعه نمایید. از آنجا که ربات های گوگل زمان بررسی یک صفحه لینک های موجود در آن را نیز بررسی کرده و به این صفحات لینک شده مراجعه میکنند. لینک شما در محتوای یک مقاله، احتمالا در سایدبار یا حتی فوتر قرار گرفته باشد. این شامل تشویق مشتریان به لینک کردن وب سایت شما (تبادل لینک) یا درخواست از مخاطبانتان برای به اشتراک گذاری محتوایتان است. بار دیگر تاکید میکنیم که حریم سئو خارجی و مخصوصا لینکسازی بسیار حساس است و در حوزه سئو خاکستری قرار میگیرد و باید در اجرای آن با احتیاط کامل عمل کنید. نکته: همان گونه که در تعریف بالا گفتیم بک لینک، باید از یک سایت به سایتی دیگر منتهی شود.

یک روش خوب این است که کلمات کلیدی مورد نظر خود را در داخل این عنوان ها قرار دهید، به شرطی که ضمن این کار بتوانید به خوبی هدف اصلی محتوای خود را به مخاطبان خود انتقال دهید. لینک های طولانی چندان جالب نیستند و به همین خاطر اولین و مهم ترین دلیل استفاده از لینک کوتاه کن ها، کوتاه کردن لینک های طولانی است. گوگل اهمیت ویژه ای برای تخصصی بودن مطلب در نظر می گیرد؛ درنتیجه به خاطر اینکه همه افراد مطلب صفحه شما را متوجه بشوند، از تخصصی بودن موضوع کم نکنید یا حداقل در بخشی از محتوایتان به صورت کاملا تخصصی موضوع را مورد بررسی قرار دهید. درج خبر یا محتوایی که در مورد برند، محصول یا خدمات ما باشد در وبسایتهای معتبر را رپورتاژ میگوییم، در بسیاری از مواقع تنها راهی که بتوانیم از وبسایتهای با اعتبار بالا برای خودمان لینک بگیریم، همین رپورتاژ است.

تهیه مقالات و یا کتابهای الکترونیکی در قالب فایل PDF بسیار مرسوم است، حال مامیتوانیم در میان محتوایی که در فایلها قرار میدهیم و میتوانیم کاربرانی که بعدها این کتابالکترونیکی به دستشان رسیده را وارد وبسایت خود کنیم. یکی از راهکارهای افزایش بازدید از سایت و فروش محصول، راهاندازی یک فروشگاه اینترنتی یا کمک گرفتن از شبکههای فروش آنلاین محصولات است. محتوای با کیفیت محتوایی است که کپی نباشد و حداقل 2000 کلمه داشته باشد. هر سیستم مدیریت محتوایی باید به شما این اجازه را بدهد که چیزی به نام “Alt text” برای تصاویر وب سایت خود اضافه کنید. بکلینک محتوایی یعنی محتوایی ایجاد کنیم و این محتوا را بهدرستی توزیع کنیم، هر چند که اگر محتوای خوبی تولید کردهباشیم بهصورت طبیعی این محتوا توزیع خواهد شد و هر دفعه که محتوای ما در جایی استفاده میشود، احتمال اینکه به وبسایت ما لینک منبع داده شود بسیار بالاست. اگر سایت شما در یک حوزه پر رقابت است احتمال شکست در آن زیاد وجود دارد و احتمالا اگر از pbn استفاده نکنید ، به سادگی در این رقابت پیروز نخواهید شد. بعنوان مثال دریافت بک لینک Follow از یک سایت گردشگری برای یک سایت فروش بلیط و دریافت بک لینک nofollow از یک سایت گردشگری برای یک سایت ورزشی و فروش مکملهای ورزشی، برای تعیین Follow یا nofollow بودن بک لینک ها در تگ a میتوانید از صفت rel استفاده کنید.

بهعنوان مثال در کلمات کلیدی اصلی بهخودتان لینک دهید و در برخی کلمات فرعی نیز میتوانید به سایتهای دولتی، سازمانی و یا حتی رقیبهای پرقدرتتان بدهید! ابزار mozbar : افزونه ای برای مرورگر است که میتوانید جستجو های سفارشی شده در موتور جستجو را با آن انجام دهید ، میتوانید فاکتورهای on – page صفحه را بررسی کنید ، گزارشی از داده های نتایج جستجو رو در فرمت اکسل دریافت کنید و … امروزه دیگر شبکه های اجتماعی محل حضور بسیاری از افراد جامعه است که میتوانند بهصورت بالقوه مشتری احتمالی شما هم باشند، و اکثر مردم عضو حداقل یکی از شبکه های اجتماعی هستند. پیشنهاد می کنیم که اگر برنامه ریزی برای ساخت PBN دارید، اینکار را به تنهایی انجام ندهید و حتما با شرکت در یک دوره آموزشی، از بروز خطرات و اشتباهات احتمالی خودداری کنید. این نکته را در نظر بگیرید که اگر این سایت، کیفیت خوبی داشت، به خودی خود رتبه خوبی در نتایج داشت و نیازی به بک لینک از طرف شما نبود. چهروشهایی برای دریافت لینک وجود دارد و از چه طریقی میتوانیم لینکسازی خارجی انجام دهیم، در ادامه بهمهمترین روشها و تکنیکهای لینکسازی خارجی اشاره میکنیم.