بهترین تولیدی برای خرید مبل تختخواب شو یک نفره و دونفره کجاست ؟

مبلمان تختخواب شو آرا سوفا برندی ایرانی با کیفیتی جهانی

تاریخچه مبلمان تختخواب شو آرا سوفا

مبلمان تختخواب شو آرا سوفا در سال ۱۳۷۹ در زمینه تولید جدیدترین و متنوع ترین مبلمان مدرن، تختخواب شو ، تخت تاشو، کاناپه تختخواب شو ، ست مبلمان راحتی تختخواب شو و همچنین تولید و خرید و فروش مبل تخت خواب شو یک نفره و دو نفره فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون با عرضه جدیدترین و زیباترین محصولات مبلمان خانگی و اداری و تنوع بالا مشغول به فعالیت می باشد.

مکانیزم،یراق آلات ازترکیه وارد شده است.فوم و اسفنج ها،ازبهترین کارخانه های تولید داخل است.

مناسب برای تخت طبی می باشد.تا آسایش و راحتی را هم در خواب و هم در بیداری تامین نماید. کارخانه مبلمان تختخوابشو آرا سوفادر فضایی بالغ بر 4000 متراست.دارای سالن های مجزای آهنگری،خیاطی،نجاری و مونتاژ و بسته بندی می باشد.لذا متنوع ترین و یکی از بزرگترین تولید کننده های مبلمان بابرندی ایرانی با کیفیتی جهانی می باشد.

گروه مبل آرا سوفا با رعایت استاندارد های لازم، مفتخر به دریافت تندیس و لوح زرین و لوح سیمین نمایشگاه بین المللی تهران در سال های 1392، 1394 و 1395 گردید و همچنین بهترین تولیدی مبل های تخت خواب شو یک نفره و دو نفره ایران انتخاب شد.

مشخصات فنی و روش تولید مبل آرا سوفا

بیش از 60 درصد تولیدات در کارخانه مبل آرا به صورت مکانیزه و با دستگاههای پیشرفته آلمانی انجام می گیرد. به طوریکه که تمامی تولیدات از لحاظ شکل،اندازه کاملا یکسان می باشند.که در تیراژ بالا هیچگونه تغییر کیفیت در آنها مشاهده نمی گردد. با استفاده ازفلزسبک صنعتی و رنگ کاری استاتیک،محصولات دوام بسیار بالایی دارند. در زیر به برخی از ویژگی های متمایز محصولات اشاره شده است :

استراکچر فلزی سبک و مقاوم

برش و دوخت محصولات توسط ماشین های پیشرفته CNC با سرعت بالا و بدون خطا

کفی طبی از یورتان با دانسیته بالا (بالاترین کیفیت کفی نشیمن در ایران به جای کفی مبلی)

یراق آلات، مکانیزم و لولاها ساخت کشور ترکیه

گارانتی معتبر 12 ماهه و 120 ماه خدمات پس از فروش

بیشترین تنوع مدل و رنگ برای تمامی سلیقه ها

پروژه های انجام شده مبل آرا

پروژه های انجام شده سازمانی توسط این شرکت عبارتنداز: بیمارستان ها بیمارستان شهید رجائی کرج ، بیمارستان امام خمینی کرج ، بیمارستان کسری کرج ،بیمارستان تریتا ، بیمارستان امام رضا ارومیه ، بیمارستان دنا شیراز

برای خرید مبل های تخت خواب شو یک نفره و دو نفره به سایت آرا سوفا دات کام مراجعه کنید.