بررسی روش های آنلاین در خرید ویباکس فورتنایت

بازی های آنلاین زیادی در دنیای کامپیوتری کودکان و بزرگسالان وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای جذابیت های خاص خود هستند. بازی فورتنایت یکی از محبوب ترین بازی های آنلاین است که سبکی بسیار شبیه به بتل رویال دارد. در هر بازی تعداد 100 بازیکن به صورت آنلاین با هم به رقابتی جذاب و مهیج می پردازند. گیمر ها معمولا در ابتدای بازی از سلاح های معمولی مانند تبر یا سایر صلاح های سرد استفاده می کنند.

هر بازیکن در جست و جوی به دست آوردن صلاح های پیشرفته با قدرت بالاتر است تا بتواند از نهایت هیجانات بازی استفاده کند. در واقع گیمر در تلاش است که با استفاده از مهماتی مانند نارنجک قدرت بیشتری را برای از بین بردن دشمن به دست آورد.

شاید جذاب باشد شما با روش های آنلاین و ساده پولی و رایگان خرید ویباکس فورتنایت آشنا شوید! در این خصوص در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

شرایط حاکم بر بازی فورتنایت

جذابیت بازی فورتنایت در این است که چند بازیکن می توانند با همدیگر یک تیم را تشکیل داده تا توان خود را برای از بین بردن دشمن افزایش دهند. جزیره طراحی شده در ماجرای بازی، پیوسته کوچک و کوچک تر می شود تا بازیکن مجبور شود با جمع آوری ابزارهای آهنی وچوبی برای خود یک پناهگاه درست کند.

بازیکن ماهر همزمان که به کمک هم تیمی های خود با دشمن می جنگد، در تکاپو است که تمامی صلاح ها و مواد اولیه را به منظور ایجاد یک دیوار محافظ برای خود جمع آوری کند. در میان 100 بازیکنی که شروع به مسابقه می کنند تنها یک نفر به عنوان برنده مسابقه زنده می ماند.

نقش ویباکس در بازی فورتنایت

همانطور که می دانید تمامی بازی های آنلاین کامپیوتری و یا موبایلی دارای یک واحد پولی رایج برای نقل و انتقالات داخلی بازی هستند. در هر بازی آنلاین این واحدهای پولی به کمک فروشگاه های درون برنامه ای خریداری می شوند تا از آن برای کسب امکانات مختلف بازی استفاده شود.

واحد پولی بازی فورتنایت که یکی از بازی های بسیار محبوب در دنیا است، ویباکس نام دارد. هر گیمر با پرداخت این واحد های پولی می تواند به تجهیزات، امکانات و آیتم های بازی دسترسی پیدا کند. هر گیمر با خریداری کردن تعداد 1000 ویباکس می تواند نهایت لذت را از بازی فورتنایت ببرد.

نحوه خرید ویباکس فورتنایت برای پی اس فور

یکی از مزایا و جذابیت های بازی فورتنایت این است که برای تمامی پلتفرم ها قابلیت خریداری و انجام را دارد؛ برای مثال امکان خرید ویباکس برای پی سی، پی اس فور و ایکس باکس نیز وجود دارد. در ادامه نحوه خریداری ویباکس را برای PS4 بررسی می کنیم.

1.     ابتدا در اکانت خود بر روی لیست سفارش بروید و سفارش خود را به ثبت برسانید.

2.     پس از ثبت سفارش شما، یک پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می شود که به منزله تکمیل مراحل سفارش خرید شما است.

3.     معمولا در فروشگاه های خریداری ویباکس لیستی از تمامی محصولات ارائه شده در اختیار گیمر قرار داده می شود. برای بهره گیری از امکانات جذاب و همچنین اطمینان از خرید خود حتما به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید.