براف رفع مشکل نم زدگی دیوار حمام و سقف چه کاری باید انجام بدهیم

Category: دسته‌بندی نشده No comments

نم زدگی و مشکلاتی که برای ساختمان پیش می آورد

احتمالا برای شما هم پیش آمده که دیوار و سقف حمامتان نم زدگی و رطوبت پیدا کند، این حادثه معمولاً برای همه بسیار ناخوشایند است و بیشترین دلیل آن هم این است که حمام شکل و شمایل خود را به کل از دست میدهد.

نم زدگی دیوار و سقف میتواند آسیب های جدی را به خانه و اعضای آن خانه وارد کند، نم زدگی و رطوبت آسیب کلی به ساختار خانه وارد میکند و در کنار آن به وسایل خانه از جمله وسایل چوبی، پارچه ای، آهنی آسیب وارد میشود.

وجود نم و رطوبت باعث جذب گرد و خاک بر روی دیوار و رشد باکتری ها و ایجاد کپک و قارچ های سمی بر روی دیوار میشود و مشکلات تنفسی و آلرژی را به دنبال خود دارد که بسیار برای سلامت افراد مضر است.

وجود رطوبت در خانه ها عوامل بسیار زیادی دارد که این عومل عبارتند از: خشک کردن لباس ها در فضای بسته ای از خانه، استفاده زیاد از آب برای شستن دیوار ها، مشکل داشتن عایق کاری، نگهداری گل و گیاهان زیاد در خانه و یکی از بیشترین دلیل های رطوبت مربوط به ترکیدگی و نشتی لوله ها است.

اگر برای شما هم نم زدگی پیش آمد و نیاز به تعمیرات داشتید میتوانید برای رفع نم اینجا کلیک کنید.

نشتی لوله ها باعث نم زدگی می شود

معمولاً نم زدگی و رطوبت دیوار و سقف حمام نیز مربوط به نشتی و ترکیدگی لوله میباشد، البته خیسی زیاد دیوار و سقف ها نیز موجب نم زدگی میشود، رطوبت حمام نیز به دلیل قدیمی بودن خانه و حمام نیز پدید می آید.

اگر که نم و رطوبت دیوار حمامتان ربطی به ترکیدگی لوله نداشت، احتمال بسیار زیاد به دلیل خیسی زیاد و خشک نبود خود حمام است که میتوانید از تهویه یا فن در حمام استفاده کنید.

آیا عدم رفع نم و نشت یابی لوله مشکلی به وجود می آورد؟

اما اگر نم زدگی ربطی به ترکیدگی لوله داشت، باید سریعاً آن را رفع کنید چون این ترکیدگی به جاهای دیگر خانه نیز میرسد و باعث بزرگتر شدن مشکلات میشود و درست کردن آنها زمان بر است و اگر نمیدانستید مشکل ترکیدگی در کجای ساختمان است برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه روی این لینک کلیک کنید.

قبل ترها وقتی دیوار و سقفی رطوت پیدا میکرد و مشکل از سیستم لوله کشی بود، صاحب خانه ها از این موضوع بسیار میترسیدند و آن را دردسر بزرگی میدانستند، به این دلیل که برای پیدا کردن نشتی لوله باید قسمت های زیادی از حمام یا حتی خانه را میکندند تا قسمت دقیق را پیدا کنند.

تکنسین های حرفه ای رفع نم و تشخیص ترکیدگی

اما امروزه با پیشرفت علم و فناوری تکنسین های خدمات ساختمانی پارسیان دستگاه هایی ساخته اند که تعمیرکار با کمک آن میتواند با کمترین خطا محل دقیق نشتی را پیدا کند.

اگر دیوار و سقف حمام شما دچار نم زدگی شده است و احتمال آن را نشتی لوله میدهید، برای مطمئن شدن و رفع آن با نشت یاب کار یا خدمات پارسیان تماس بگیرید تا تعمیرکاران و متخصصان ما در اسرع وقت به کمکتان بی آیند و در کمترین زمان ممکن و مناسب ترین هزینه مشکل شما را رفع کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>