ایمپلنت دندان دیجیتالی و بدون جراحی

Category: دسته‌بندی نشده No comments

یکی از انواع جدید کاشت ، کاشت دیجیتال است. ایمپلنت با کاشت دندان دیجیتال ، ممکن است دندان موقت خود را در همان روز دریافت کنید. و به طور کلی به احتمال زیاد می توانید تعمیرات خود را سریعتر انجام دهید ، به طور متوسط ​​5-7 روز ، در مقایسه با روشهای سنتی 123 روز. یکی از بهترین مزایای کاشت دندان دیجیتال طولانی مدت نیست. در حالی که جراحی ایمپلنت سنتی برای دو ایمپلنت می تواند 130 دقیقه یا بیشتر طول بکشد ، مرحله اولیه جراحی دیجیتال ما را قادر می سازد ایمپلنت قبل از جراحی تمام جزئیات را بررسی کرده و روند را بهینه کنیم.

نکته اصلی در تکنیک ایمپلنت غیر جراحی ، تکنیک های پیچیده رادیوگرافی است که با فن آوری رایانه ای ترکیب می شوند تا بتوانند جراحی ایمپلنت دندان را به طور دقیق انجام دهند. تصویربرداری دقیق سه بعدی امکان ارزیابی دقیق ساختار استخوان ، نقشه برداری از مناطق با بهترین تراکم استخوان ، تصمیم گیری در مورد محل دقیق کاشت و حتی ایجاد پروتز دائمی ایمپلنت قبل از جراحی ایمپلنت دندان را فراهم می کند. از تکنیک های ایمپلنت می توان برای تک دندانها ، چند دندان و جایگزینی تمام دندانها ، به ویژه برای توان بخشی کامل در بیمارانی که دندان خود را از دست داده اند و همچنین برای بیماران با فشار خون بالا استفاده کرد. این در بیماران با اختلالات انعقادی ایمپلنت نیز توصیه می شود زیرا خونریزی را کاهش می دهد.

جراحی بدون لمس روی کاشت دندان روشی کاملاً دقیق است که نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد ، از جمله پیش بینی قرار دادن کاشت در سی تی اسکن برای دستیابی به بهترین وضعیت کاشت و زیبایی لبخند. این روش می تواند اطمینان حاصل کند که کاشت دقیقاً ایمپلنت در زاویه و عمق مناسب استخوان قرار گرفته است. اگر این روش به درستی انجام نشود ، ممکن است عمل تراشیدن تاج مناسب نباشد ، لثه (بافت لثه) ملتهب شود و زیبایی و عملکرد دندانها به احتمال زیاد تحت تأثیر قرار گیرد.

بسیاری از افراد نگرانند که روش کاشت دندان دردناک باشد ، اما با بیهوشی مدرن ، هیچ گونه ناراحتی در طول درمان وجود ندارد. و با روش کاشت دیجیتال ایمپلنت می توانیم ناراحتی را حتی بیشتر کاهش دهیم. در این روش نیازی به برش و دوخت نیست. روش جراحی دیجیتال همچنین به ما امکان می دهد روش را به حداقل برسانیم تا اختلالات لثه و فک را به حداقل برسانیم.

یکی دیگر از نگرانی های بیماران قیمت ایمپلنت های دندانی است. کلینیک دندانپزشکی وایت اپل با ایجاد شرایط کاشت اقساطی ، کاشت ارزان ، کامپوزیت ها ایمپلنت اقساطی و لمینت های اقساطی سعی در کاهش نگرانی بیماران در این زمینه داشته است.

عفونت های ایمپلنت دندان
ایمپلنت های دندانی در واقع برای دندان ها مانند دندانهای از دست رفته کار می کنند و هیچ تفاوتی با دندان های طبیعی ندارند. ایمپلنت های دندانی مانند دندان های طبیعی می توانند آلوده شوند ، اما اگر این عفونت و عفونت نادیده گرفته شود ، باعث ایجاد بسیاری از بیماری ها و ناراحتی ها می شود. بنابراین ، اگر علائم عفونت را تجربه کردید ، باید به یک کلینیک دندانپزشکی ایمپلنت خوب مراجعه کنید و از پیشرفت بیماری جلوگیری کنید. عفونت هایی که در اطراف ایمپلنت های دندانی ایجاد می شوند می توانند یکی از انواع بیماری های لثه باشند که به عنوان قبل از لانه گزینی شناخته می شوند.
این عفونت ها دلایلی از جمله:

سیگار کشیدن
دیابت
سیستم ایمنی ضعیف
عدم رعایت بهداشت دهان و دندان
کاشت ایمپلنت در مکان نامناسب
ترشحات بزاق دهان
داشتن حساسیت نسبت به ایمپلنت های دندانی
حال اگر این موارد باعث عفونت ایمپلنت شده و به موقع ایمپلنت درمان نشوند باعث تخریب و تحلیل استخوان فک می شوند که به نوبه خود باعث رد پیوند می شود. در این حالت برای انجام کاشت دندان ، فرد باید عمل لیفت سینوس را انجام دهد و سپس کاشت دندان را انجام دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>