انواع عمده فروشی

عمده فروش بودن در صنایع مختلف از جمله خودرو ، محصولات غذایی خرید عمده اینجا ، لوازم بهداشتی ، لوازم برقی و مواد اولیه کشاورزی بسیار مهم است. حضور آنها به ویژه خرید عمده برای خرده فروشان مهم است.

مرکز خرید لباس بنگلادشی در تهران

یک عمده فروش ممکن است عملیات خرده فروشی را کنترل کند خرید عمده ، اما هرگز محصولاتی را به مشتری نهایی نمی فروشد. در واقع ، بسیاری از عملیات عمده فروشی متعلق به خرده فروشان یا تولیدکنندگان است. حتی در این موارد ، شرکت خرید عمده فروشی برای تسهیل انتقال کالا از یک منطقه به تقاضای بازار در منطقه دیگر بستگی دارد.

فروشندگان عمده زمانی می توانند موفق خرید عمده باشند که از نیاز مشتریان خود آگاهی کافی داشته باشند. این مشتریان می توانند خرده فروشان یا عمده فروشان خرید عمده دیگر باشند

عمده فروشی های لباس مردانه تهران

انواع عمده فروشی
اگرچه روشهای زیادی برای طبقه بندی عمده فروشان وجود دارد خرید عمده ، اما بیشتر دسته های زیر استفاده می شود.

فروشندگان تاجر
این تأمین کنندگان عمده فروشان خاص خود خرید عمده را دارند که محصولات یا خدمات خود را تولید می کنند و آنها را به فروشندگان ، خرده فروشان ، توزیع کنندگان و سایر خرید عمده عمده فروشان می فروشند. اگر محصولات را مستقیماً از تأمین کننده خریداری کنید خرید عمده ، می توانید بهترین قیمت ها و حاشیه سود مناسب را بدست آورید.

خرده فروشی چیست

عمده فروشان عمومی
عمده فروشان این دسته معمولاً محصولات و خدمات خرید عمده را به مقدار زیاد از تأمین کنندگان خریداری می کنند و با افزودن سود اندک به آنها ، آنها را به توزیع کنندگان ، خرید عمده خرده فروشان و نمایندگی ها در مقادیر کم می فروشند. این عمده فروشان اغلب چندین تأمین کننده دارند تا دامنه محصول و انتخاب مشتری را متنوع کنند. این نوع عمده فروش ممکن خرید عمده است محصولات تعدادی از صنایع مختلف و در چندین دسته مختلف را به فروش برساند.

توزیع کننده کیست

عمده فروشان متخصص
این نوع عمده فروش کالاهایی را در یک صنعت یا دسته بندی خرید عمده خاص به فروش می رساند. اما ممکن است محصولی از چندین تامین کننده داشته باشند. از آنجا که عمده فروشان تخصصی در صنعت یا کالای خاصی تخصص دارند ، باید دانش خرید عمده کافی و قیمت گذاری مناسبی در مورد محصول داشته باشند.