اندروید باکس جی پلاس

Android Box چیست؟
Android Box دستگاهی با سیستم عامل اندروید است نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو ادامه مطلب که می توانید یک تلویزیون هوشمند را به هر تلویزیون و صفحه نمایش اضافه کنید. این تلویزیون معمولی با استفاده بیشتر از تلویزیون در بازار می تواند شما را به یک تلویزیون هوشمند اندرویدی منتقل کند. کار با این دستگاه بسیار ساده است و می توانید از دستگاه های اندرویدی استفاده کنید. با استفاده از نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو این وسیله نقلیه و تبلت در دسترس ، می توانید با استفاده از نرم افزار Android با بازی ، نرم افزار شبکه های اجتماعی ، نرم افزار توزیع ویدیو و نرم افزار ، مرور وب و غیره از مجوز Android استفاده کنید.

جدیدترین اندروید باکس

تفاوت بین جعبه توقف و جعبه تلویزیون با جعبه اندرویدی چیست؟
جعبه های مختلف اندرویدی را از سیستم عامل نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو خالص Android یا سیستم عامل Android خود نصب کنید و از سیستم های نرم افزاری Android برای دسترسی به سیستم تلویزیون Android با جعبه های سیستم عامل Android TV استفاده کنید و آن را از طریق نرم افزار فعال کنید همچنین می توانید از این نرم افزار تا حدودی استفاده کنید. خدمات نرم افزاری نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو را شامل می شود خدمات ارائه شده توسط Close International را می توان مشاهده کرد. جعبه های ایندیستون بسیار کامل هستند و حرفی برای گفتن دارند.

اندروید باکس سیم کارت خور

Android Box یک مینی رایانه اندرویدی ، شما می توانید از نرم افزار اندرویدی استفاده کرده و به متن های مختلفی دسترسی داشته باشید تا متن را فعال کنید و متن را از طریق متن در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از امکانات موجود ، می توانید با استفاده از فروشگاه های آنلاین خود به آنها دسترسی پیدا کنید. نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو پس از بارگیری ، می توانید بار دیگر جعبه خود را به عنوان ستاره خریداری کنید.
ویژگی های تولید و نحوه اتصال آن به تلویزیون ارائه شده است

اندروید باکس تانیکس مدل tx6s 4 64

بیشترین استفاده را از Android Box کنید و از آن به عنوان یک پخش کننده یا یک سرویس پخش کننده قدرتمند بصری و صوتی استفاده کنید در حقیقت ، برای شما امکان پذیر است که با جعبه یک فیلم خبره و با ارائه فوق العاده فکر کنید. نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو شما می توانید فرمت های ویدیویی و صوتی با کیفیت بالا بصورت آنلاین بازی کنید ، همچنین دارای زیرنویس هایی باشید که توسط سرویس بین المللی ارائه شده است. تصاویر با کیفیت 4k و صدای فراگیر Dolby با مراجعه به آنها.

اندروید باکس A95X R3

چگونه تلویزیون با Android Box سازگار نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو است؟
Android GPlus ، با درگاه HDMI قدرتمند ، و به راحتی می توانید این کار را از طریق رابط اکثر تلویزیون های هوشمند انجام دهید. CRT از ابراز نصب اپلیکیشن روی اندروید باکس سینماتیو رضایت بهره مند شده است. زیرا می توانید جعبه GPlus را از درگاه آویز دریافت کنید و می توانید از طریق سرویس Android برنز CRT TV مواد خود را تهیه کنید.