اقامت در کشوری زیبا با نام مالزی

Category: دسته‌بندی نشده No comments

در زیر برخی از مزایای پیوستن به ویزای MM2H ذکر شده است:

بدون مالیات

مالیات بر درآمدهای خارج از مالزی پرداخت نمی شود. درآمد و حقوق بازنشستگی شما را می توان بدون هیچ گونه مالیاتی از اینجا دریافت کرد.

شما مجاز به خرید بیمه پزشکی از شرکت های بیمه ای در مالزی هستید. ما مطلع شدیم که بیمه پزشکی مالزی قیمت بسیار رقابتی دارد.

شما می توانید حیوانات خانگی خود را وارد کنید و از اثرات خانگی بدون مالیات استفاده کنید.
شما می توانید خدمتکار خود را که قبل از حرکت به مالزی برای شما کار کرده است بیاورید.

والدین متقاضی اصلی (نه والدین همسر) که بیش از 60 سال سن دارند می توانند به ویزا وابسته شوند. وی می تواند والدین خود را به عنوان وابسته وارد کند و ویزای 6 ماهه قابل تمدید به آنها داده می شود.

کودکان دارای ویزای MM2H مجاز به تحصیل در مدارس و کالج های خصوصی محلی هستند.
اگر مزایای ویزای MM2H جدید افزوده شود ، می توانید از آنها لذت ببرید حتی اگر در زمان درخواست شما موجود نبوده باشد.

مزایای زیر از ویژگی هایی است که باعث می شود اقامت مالزی از هم متمایز شود (در مقایسه با ویزای بازنشستگی / مدت طولانی سایر کشورها):

10 سال مزایای ویزا

نیازی به “حداقل روزهای ماندن در مالزی” نیست. می توانید ویزا را دریافت کرده و 20 یا 30 سال بعد اقامت خود را شروع کنید

شما می توانید تا زمانی که دوست دارید بمانید. می توانید بلافاصله پس از گرفتن ویزا اقامت خود را شروع کنید و هرگز به هیچ وجه مالزی را ترک نکنید. شما فقط باید پاسپورت خود را در کنسولگری مالزی تمدید کنید.

MM2H هر ده سال یک بار قابل تجدید است و می تواند به طور نامحدود ادامه یابد. هیچ نگرانی درباره “من در مالزی نمی مانم و ویزا ضایعات است”

به شما ویزای ورود چندگانه داده می شود و می توانید هر زمان که دوست دارید بدون اطلاع مقامات به داخل / خارج از کشور بروید.

شما ملزم به خرید یا اجاره ملک نیستید. شما نیازی به داشتن آدرس در مالزی ندارید. شما می توانید در کنار دوستان خود بمانید یا اصلاً اینجا نمانید.

نیازی نیست گزارش دهید که در آنجا کجا اقامت دارید به کسی یا مقامات دیگری گزارش دهید. شما می توانید در هر کجا که دوست دارید بمانید (به جز صباح و ساراواک).

حداقل سن “بالای 21 سال” کم است و ما بسیاری از کارآفرینان جوان داریم ، به خصوص کسانی که در اینترنت کار می کنند در مالزی تحت این برنامه قرار بگیرند. بنابراین ، MM2H ویزای بازنشستگی نیست بلکه ویزای طولانی مدت است زیرا کارآفرینان در سن بازنشستگی نیستند.

هنگامی که سالها پیش ویزای MM2H ایجاد شد ، یک مرجع و مقایسه با برنامه های مشابه سایر کشورها انجام شد. نقص ها و شکایاتی که علیه این برنامه ها ایجاد شده توسط MM2H برطرف شده است ، بنابراین آن را به برنامه ایده آل تبدیل می کند.

 

1- من نمی خواهم بیشتر وقت خود را در کشور بمانم و شاید بخواهم به آن سفر کنم. (MM2H هیچ “حداقل برای ماندن” ندارد و به شما اجازه داده می شود هر بار که دوست دارید وارد مالزی شوید یا ترک کنید)

 

2- من هنوز آماده خرید و اجاره املاک نیستم. علاوه بر این ، این یک سرمایه گذاری بزرگ است. (MM2H كسی را وادار به خرید یا اجاره املاك نمی كند)

 

3. من نمی خواهم به كسی كه در آن می مانم و یا كجا می خواهم بروم گزارش دهم. (MM2H شما را ملزم به گزارش دهی به مقامات و یا داشتن آدرس معتبر در مالزی
نمی کند. مقامات از شما چیزی نمی پرسند. شما آزاد هستید که در مالزی هر کاری انجام دهید تا زمانی که خلاف قانون یا ویزای MM2H نباشد الزامات)

 

در مالزی ، انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود و درک می شود. حاکمیت قانون کاملاً سختگیرانه است. دارندگان MM2H بیشتر با افراد محلی مانند خارجی ها رفتار می شوند.

قانون ارث رعایت می شود و مالیات بر ارث وجود ندارد. مردم در اینجا دوستانه هستند و این از قلب آنها است و نه ریاکاری.

دارایی ها تحت نام آن ها خریداری می شوند و تحت یک شرکت نیستند (و از طریق یک پروسه پیچیده پروکسی). خشونت تحمل نمی شود. تحمل نژادی و مذهبی یک هنجار است و به طور گسترده ای پذیرفته می شود زیرا باعث رونق و آرامش می شود و سرانجام ، مالزی دارای زیرساخت های بزرگی است که با کشورهای توسعه یافته قابل مقایسه است اما هزینه کمتری برای زندگی دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>