افزایش شتاب خودرو تا 50% و کاهش مصرف سوخت تا 30%

تحلیلگران بانک جی پی مورگان معتقدند با بازگشت کارکنان به محل کار، تقاضا از کالاها به خدمات چرخش پیدا میکند و تقاضا برای فلزات به منظور تولید لوازم الکترونیکی خانگی کاهش پیدا میکند. سوزوکی گراند ویتارا از لحاظ شتابگیری نیز چندان دستوپابسته نیست و میتواند طی مدتزمانی حدود ۱۲ ثانیهای، بهسرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت را نیز ارائه میدهد که رقمی قابلقبول برای مشتریان ایرانی خواهد بود. اما اگرچه قیمت کالاها بالا رفته، اما به معنای شروع یک ابرسیکل دیگر نیست که به عنوان دوره طولانی بالا ماندن قیمتها از میانگین بلندمدت تعریف میشود. اینکه با بودجه مشخص بتوانیم بهترین خودرو را که مطابق با نیازهایمان باشد و بعدا در هنگام فروش ما را به زحمت نیندازد، انتخاب کنیم؛ کار آسانی نیست و نیاز به صرف وقت و تحقیق درست دارد. اگر تسمه تایم درست عمل نکند، عمل احتراق به درستی صورت نخواهد گرفت. رنو ساندرو نیز گزینه اقتصادی این لیست است که گرچه از لحاظ توانایی فنی چندان دهانپرکن عمل نمیکنند، اما شما میتوانید بسته به سلیقه و نوع نیاز خود، نسبت به انتخاب یکی از آنها اقدام کنید و از عملکرد نسبتا مناسب بخش فنی آنها حداکثر بهره را ببرید.

افزایش شتاب خودرو

بسته ۲.۵ تریلیون دلاری هزینه برای زیرساخت از سوی دولت جو بایدن، رییس جمهور آمریکا و پیش بینی شتاب گرفتن رشد پنلهای خورشیدی، توربینهای بادی و خودروهای برقی با توجه به وعدههای اقلیمی، باعث شده است قیمتهای فلزات افزایش پیدا کرده و نگرانیهایی نسبت به کمبود عرضه ایجاد شود. 1)سوییچ خودرو را در مرحله بسته (مرحله اول) و خاموش نگه دارید. آیا ایسیو ماشین شما خراب شده است و نیاز به تعمیر آن دارید ؟ این سدان جمعوجور سامورایی، یک پیشرانه ۲ لیتری چهارسیلندر تنفس طبیعی به قدرت ۱۴۷ اسببخار و گشتاور ۱۸۷ نیوتنمتر را در زیر درپوش موتور خود پنهان کرده است تا بهواسطه بهرهمندی از گیربکس ۵سرعته اتوماتیک، شتاب ۹.۲ ثانیه را در اختیار شما قرار دهد. سراتو ۲۰۱۳ معادل ۱۹۴ نیوتنمتر گشتاور را از طریق یک گیربکس ۴ دنده اتوماتیک به سوی محور جلو ارسال میکند و شتابی در حدود ۱۰.۵ ثانیه را ارائه میدهد که برای خانوادههای ایرانی، تقریبا متقاعدکننده به نظر میرسد. ایسیو سیستمی است که برای خودروی شما محدودیت هایی اعمال می کند و البته قابلیت بهینه سازی را دارا است . در نتیجه اگر به تازگی با تنظیم مجدد این قطعه، متوجه شده اید که خودروی شما به درستی کار نمی کند، حتما به یک متخصص مراجعه و از او بخواهید که یک بار دیگر تسمه تایم خودروی شما را تنظیم نماید.

با این کار شتاب و سرعت بیشتر از حد طبیعی خودش میشود اما برخی از عارضه ها و مشکلاتی که در نتیجه این تقویت پیش میآیند گاها جبران ناپدیر هستند. سپس گازهای خروجی را از اگزوز خارج می کنند که نقص در هر کدام از بخش های این سیستم می تواند منجر به کاهش سرعت خودرو شود. این چیپ بروی کلیه خودرو ها نصب میگردد فقط بروی خودروهای کاربراتوری تاثیرات افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت بسیار بسیار ناچیز می باشد ولی می تواند برق خودرو عمر مفید باتری و نور های چراغ ها و صدای بلندگو های خودرو و سایر قطعات برقی را تقویت نماید.. شمع معیوب باعث احتراق ناقص میشود که یکی از مهمترین دلایل افزایش مصرف سوخت است. افرادی که به دنبال یک سدان خوشساخت ژاپنی با قیمت حدود ۵۰۰ میلیون تومان هستند، حتما باید مزدا ۳ نیو مدل ۹۰ را نیز در دایره انتخابهای خود بگنجانند.

بنابراین مزدا ۳ نیو سدانی چابک با عملکرد و دوام فنی مناسب است که قطعا از لحاظ فنی میتواند نیازمندیهای مشتریان ایرانی را به خوبی پاسخ دهد. روغن موتور یکی از مواد مورد نیاز در خودرو است که تأثیر زیادی بر روی عملکرد خودرو دارد. یکی دیگر از راههای موثر اما پر هزینه برای بهبود تنفس خودرو نصب شارژر (سوپر شارژر یا توربو شارژر) است که موجب استهلاک بیشتر پپیشرانه خودرو میشود. یکی دیگر از را ه های موثر اما پر هزینه برای بهبود تنفس خودرو نصب شارژر ( سوپر شارژر یا توربو شارژر ) است که موجب استهلاک بیشتر پیشرانه خودرو می شود. علم ریمپ یا ریمپینگ ایسیو نیاز به تجربه و دانش بالای فنی، تسلط به زبان انگلیسی، تسلط به برنامه نویسی شی گرا و زبان های برنامه نویسی مانند اسمبلی، C و … پمپ های سوخت جریان بالا، لوله انتقال بنزین با قطر بزرگ، فیلترهای سوخت با جریان بالا، انژکتورهای با جریان بالا، ریل های سوخت بزرگ تر، و غیره را اضافه کنید. البته مصرف سوخت این خودرو به دلیل حجم بالای پیشرانه آن، اندکی زیاد به نظر میرسد؛ چراکه ویتارا حدود ۹.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر بهصورت ترکیبی سوخت مصرف خواهد کرد که مسلما در سطح شهر، این رقم افزایش خواهد یافت؛ با این حال، به جرات میتوان گفت که در بازه قیمتی ۵۰۰ میلیون تومان، سوزوکی ویتارا یکی از بهترین شاسیبلندهای آفرودی از نظر دوام فنی، کیفیت ساخت پیشرانه و مشخصات فنی خواهد بود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد {افزایش شتاب خودرو|افزایش شتاب خودرو ایران کارز|ایران کارز|شتاب|شتاب ماشین|افزایش شتاب ماشین} لطفا از سایت ما دیدن کنید.