استفاده از چارچوب واکنش رباتیک همراه اول

استفاده از چارچوب واکنش رباتیک (IVR)

حامیان می توانند از طریق کارت شارژ با شماره 444 تماس بگیرند و باقیمانده اعتبار تلفن همراه خود را کشف کنند.

با استفاده از کد شارژ دریافتی ، دستور همراه را در تلفن وارد کنید:

ارسال یا زبانه یا گرفتن سبز # شارژ شماره کلید مخفی # * 140 *

با اجرای دستور فوق ، سیم کارت توسط اعتبار خریداری شده شارژ می شود.

عدم توانایی شارژ

Boycott: وقتی کلید مخفی شارژ الکترونیکی را اجرا می کنید ، در صورت خاموش کردن اشتباه با وارد کردن عبارت مخفی چندین بار ، سیم کارت شما پیچ شده و وارد تحریم خواهد شد.

خط استفاده نشده: وضعیت سیم کارت در ساعت انتقال

عبور از منافع مشترک: اگر صاحب تلفن همراه برای مدت زمان مشخص (حداکثر 3 ماه) برای کارآزمایی مشترک در محل کار 8 حامی (در تهران) و اماکن تأییدکننده (مناطق مختلف) اقدام کرده باشد.

گمشده توسط IVR (444): در صورت وقوع مکاتبات از دست رفته توسط تأییدکننده قابل حمل در چهارچوب 444 (IVR). (برای اطلاعات بیشتر ، به مدیریت کارتهای اعتباری اشاره کنید (اعلامیه مزیت سیم کارت).)

مشکل تمرکز: اگر اعتبار در حالت خفته (در طی یک سال) گسترش نیابد ، تعداد و صلاحیت آن کسر می شود و ساخت هزینه آن قابل تصور نیست.

تحریم را ترک کنید

مشارکت: از محل کار مزایای مکاتبات و معاملات تلفن ثابت (در تهران) و مکانهای تأییدکننده بازدید کنید (در مناطق مختلف)

گمشده: برای دستیابی به راهنمای استفاده از مدیریت های تلفن همراه اعتباری ، می توانید با مراجعه به مرکز 9990 از این اداره استفاده کنید ، و در نتیجه این چارچوب شماره تلفن اعتباری را از تحریم در مدت 24 ساعت اخراج می کند.

هنگام خرید شارژر الکترونیکی ، تمرکز خود را بر روی فوکوس های همراه بگذارید:

کد شارژ الکترونیکی را از پایانه های تجاری سازمان های قانونی دریافت کنید.

از خرید هر نوع رسید یا برگه از پیش چاپ شده خودداری کنید.

شما فرد اصلی مورد تأیید برای دیدن داده ها در برگه رمزگذاری شده هستید. سعی کنید رسیدهای حاوی کد انرژی خود را به افراد دیگر ندهید ، و برای اینکه آینده سازگار با جلسات بعدی بتواند کارایی داشته باشد ، از آنها استفاده کنید تا از طریق کارت عامل سریع بخش شما بخرید.

در هنگام فعال کردن کلمه پنهانی شارژ الکترونیکی خود محتاط باشید ، در چنین شرایطی که چندین بار خطا را دوباره مرتکب شوید ، قفل سیم کارت شما پیچیده و تحریم خواهد شد. برای اتصال مجدد ، مکان های کارمندان اداری مکاتبات ، تمرکز تماس تلفنی تلفن ثابت (در تهران) و مکانهای پشتیبانی حامی (مناطق مختلف) و یا تماس با محل داده ها.

برای هرگونه پیشرفت بعدی ، رسیدهای بانك بانك بانك یا ابزار pos pos داده شده را تا زمان اتمام دوره زمانی بهره برداری با خود همراه داشته باشید.

در صورت بروز مشکل ، به نماینده فروش برای مشاوره نزدیک شوید یا با مکان راهنمای سازمان پخش تماس بگیرید. در صورت عدم توجه به انتقال ، مطلوب نخواهد بود اگر با چارچوب تبلیغات Hamrah Aval (9990) برای توسعه تماس بگیرید.

برای راحتی و امنیت ، پیشنهاد می شود از شارژرهای الکترونیکی استفاده کنید.

انتقال شارژ همراه اول