آموزش جامع و کامل ساخت ساختمان یا لینک ساختمان 2020

در مقالات قبلی ، موضوع پیوند ساختمان را با جزئیات شرح داده ایم. در این مقاله ، آموزش لینک سازی یا آموزش ساخت ساختمان را آموزش خواهیم داد. گفتیم ساختار پیوندهای یک سایت به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شود. هر دو این مقوله اهمیت و تأثیر خاص خود را دارند.

بحث امروز در مورد ایجاد لینک خارجی است. یکی از مهمترین موارد در ساخت لینک خارجی ، بک لینک نامیده می شود. بک گراند پیوندی است که یک سایت از سایتهای دیگر دریافت می کند. راهی برای افزایش ارزش و اعتبار بین سایتهایی که گوگل به عنوان معیاری برای اهمیت سایتها می بیند.

اهمیت بک لینک به حدی است که چندین دوره آموزشی به آن اختصاص داده شده است. بسیاری از روش های کلاه سفید و کلاه سیاه نیز ذکر شده است. اگر نتوانید در دوره های مناسب شرکت کنید ، نگران نباشید یا با انواع روش ها و تکنیک هایی که در مقالات مختلف خوانده اید اشتباه گرفته شوید!

در این مقاله تمام نکاتی را که باید در این زمینه بدانید توضیح خواهم داد. این مقاله یا بخش به منابع یا ارجاعی نیاز دارد که در انتشارات معتبر ، شخص ثالث وجود دارد. روش هایی که بعضی اوقات بسیار سفید نیستند ، اما اگر با احتیاط از آنها استفاده کنید ، مشکلی نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید: بک لینک چیست؟
اهمیت آموزش ساخت لینک: چرا ما نیاز به ایجاد لینک داریم؟
بک لینک یا ساختمان پیوند دریافت می کنید؟ اگر سایت های دیگر به ما پیوند می دهند ، پس آموزش ساختمان پیوند چیست؟ ما چه می سازیم !؟

واقعیت این است که به لینک سازی به طور طبیعی شانس برقراری پیوند بسیار کم است. مخصوصاً اگر در ابتدای جاده باشید. هدف از دریافت بک لینک طبیعی تولید و انتشار مطالب در سایت شماست. صاحب سایت دیگری که قصد انتشار محتوای دیگری را دارد ، مقاله شما را مفید می داند و به آن پیوند خواهد داد. یعنی آن را برای مطالعه بیشتر مخاطب را به سایت شما ارجاع می دهد.

اگر سایتی معتبر مانند ویکی پدیا دارید و کلیه درخواستهای شما به عنوان منبع پذیرفته شده اند ، ممکن است این کار را انجام دهند. اما با وب سایت های جدید متفاوت است. البته شما همیشه می توانید با تولید محتوای هدفمند پیوندها را جذب کنید اما به هر حال این روند طولانی است.

دلایل پیوند
اگر نمی خواهید منتظر بمانید تا سایت های دیگر به شما پیوند دهند ، چند روش ذکر شده است. کارزارهای گزارش دهی یکی از این روشهاست. در این حالت ، وب سایت های معتبر و بعضاً خبر ، لینک شما را در مقاله ای قرار می دهند و آن را منتشر می کنند. این یک روش مؤثر برای جذب ترافیک و به دست آوردن لینک است که البته این امر هزینه های زیادی خواهد داشت.

راه دیگر خرید لینک است. این یک تجارت پر ریسک است که قطعاً Google مخالف آن است.

حال اگر وقت و بودجه کافی برای دریافت بک لینک یا گزارش کافی نداریم و در عین حال نمی خواهیم خطر مجازات را بپذیریم ، چه چیزی باقی مانده است؟

ما باید خودمان پیوند ایجاد کنیم! صبر کنید تا ما قدم به قدم جلو برویم. قبل از شروع آموزش ساخت لینک ، باید بدانیم که برای ساخت لینک کجاست.

بهترین سایتها برای ایجاد لینک
درست است که بک لینک ها با ارزش هستند ، اما از هر سایت و صفحه ای نیست! اگر مواظب نباشید ، برخی از بک لینک حتی ممکن است به شما آسیب برساند.

اولین چیزی که در آموزش ایجاد لینک باید در نظر بگیرید ، ارتباط آن سایت و صفحه با حوزه فعالیت شماست. به عنوان مثال ، اگر شما یک وب سایت برای محصولات صنعتی دارید ، پیوندی که از وب سایت بهداشت و زیبایی به دست می آورید برای شما بسیار مفید نیست!

نکته دوم این است که وب سایت ها و صفحات اسپم برای ایجاد لینک مفید نیستند. منظورم صفحاتی است که محتوا ندارند یا فقط تبلیغاتی یا… هستند.

دامنه اقتدار و صفحه اختیارات معیار دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. این دو اصطلاح توسط وب سایت Moz ساخته شده است که اعتبار یک سایت و صفحه را نشان می دهد. توجه داشته باشید که این دو با یکدیگر متفاوت هستند ، اگرچه بر یکدیگر تأثیر می گذارند. به عنوان یک خانواده ممکن است مشهور و معتبر باشد ، اما یکی از اعضای آنها شر است یا برعکس!

بهترین سایتها برای ایجاد لینک
هرچه سایت و صفحه ای که به آن پیوند دارید ، اعتبار بیشتری داشته باشید ، بهتر است. برای اندازه گیری این دو معیار ، باید از ابزار Moz Site Expelorer استفاده کرده یا افزونه Moz Bar را روی مرورگر خود نصب کنید.

بیایید بگوییم که شما یک وب سایت مرتبط دارید که معتبر است و هرزنامه نیست ، اما صفحه ای که می خواهید به آن پیوند دهید ، لینک های خروجی زیادی دارد. باید بدانید که این صفحه برای ساخت لینک نیز مناسب نیست. به یاد داشته باشید گفتم که ارزش و اعتبار از طریق پیوندها جریان می یابد؟ هنگامی که بسیاری از صفحات خروجی وجود دارد ، مقدار بین همه خروجی ها تقسیم می شود و به هر یک سهم کمی داده می شود.

در آخر ، مطمئن شوید صفحه ای که به آن لینک می کنید دارای برچسب noindex نیست. Google پیوندها را در این صفحات ردیابی نمی کند. با کلیک راست بر روی صفحه ، گزینه Inspect را انتخاب کنید و کلمه noindex را جستجو کنید.

منابع:

https://naser-rasouli.ir/natural-link-building