آمار تولید دنا پلاس توربو اتوماتیک اعلام شد قیمت روز خودرو

Category: دسته‌بندی نشده No comments

مدیر پروژه اتومبیل توربوشارژ اتوماتیک دنا پلاس اعلام کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته مرحله تولید این محصول از ابتدای ژوئن امسال آغاز شده است.

به گزارش اکوپرس ، حسن بهلولی اظهار داشت: “با همکاری زنجیره تأمین و دستیابی به اهداف تعیین شده با کیفیت ، قرار است روزانه 200 دستگاه خودروی اتوماتیک توربوشارژ دنا پلاس در ایران خودرو تولید شود.”
وی با اشاره به اینکه دنا پلاس اتوماتیک استانداردهای مصوب ملی و زیست محیطی را تصویب می کند ، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف کنندگان و بدون استفاده از مشاوران خارجی توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و ساخته شده است.
بهلولی از مزایای این خودرو ، داشتن جعبه دنده شش سرعته ، داشتن سیستم فرمان برقی ، ویژگی های استاندارد و به روز ، فرمان خوب ، راحتی مسافر ، ضریب ایمنی بالا ، سیستم خنک کننده موتور با طراحی مدرن عنوان کرد.
مدیر پروژه Dena Plus Turbo Automatic Charging با اشاره به فعالیت های مرکز تحقیقات ایران خودرو بدون استفاده از مشاوران خارجی در این پروژه ، جلوگیری از خروج ارز را یکی از نتایج این اقدام دانست و گفت: مهمترین فعالیت ها مرکز تحقیقات بدون مشاوران خارجی ، گیربکس در موتور قرار گرفته و با موتور EF7-TC سازگار شده و سیستم تعلیق جلو طراحی شده است.  قیمت روز خودرو فارسی کلاب

سمند در سال بهینه جایگزین پژو 405 خواهد شد

معاون تحقیقات ، طراحی و توسعه رئیس جمهور ایران خودرو با اعلام آمادگی خود برای تولید انبوه سمند در سال بهینه از تولید این خودرو در دو نوع پایه و لوکس خبر داد و گفت: نوع پایه این محصول جایگزین خواهد شد. ماشین 405

به گزارش اکوپرس ، کیانوش پورماجیب با اشاره به اینکه تعریف سمند سال ، از سال 1996 با هدف اصلی کاهش وابستگی ارزی و بهینه سازی فرایند تولید آغاز شد ، اظهار داشت: دامنه تحول این خودرو همه تزیینات داخلی به جز سقف است. این بدان معناست که داشبورد ، صورت ، صندلی ها با یک سری دکوراسیون های خارجی همراه است و در مدل لوکس ، چراغ ها ، شیشه جلو و دسته ها تغییر یافته و سیستم ترمز آن دیسک با رینگ آلومینیومی خواهد بود.

وی از خاتمه وابستگی ارزی کالای سمند بهینه سال خبر داد و گفت: با درونی کردن برخی قسمت های این محصول توانستیم پس انداز مالی قابل توجهی را در تولید این محصول اعمال کنیم که این امر باعث کاهش قیمت تمام شده آن می شود. ”

پورمجیب با اشاره به ظرفیت تولید این محصول ، خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی ها قرار است روزانه 450 دستگاه از این خانواده محصول تولید شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر گواهینامه های کیفیت دریافت شده و آمادگی لازم برای تولید انبوه خودروی سمند در تمام سال وجود دارد و تصریح کرد: خودروی مطلوب سمند در طول سال مزیت های بسیاری نسبت به سمند فعلی دارد. تزئینات این خودرو از زیبایی و ظرافت بیشتری برخوردار است و ارزش و وابستگی آن به ارز بسیار کمتر است. داشبورد این خودرو سازگار با محیط زیست است و در تولید آن از مواد قابل بازیافت استفاده می شود.

معاون تحقیقات ، طراحی و توسعه معاون رئیس جمهور ایران خودرو با اشاره به برخی از مشخصات فنی خودروی سمند در سال بهینه گفت: موتور این خودرو 7XU و حداکثر گشتاور آن 153 نیوتن متر در 3000 نیوتن متر است. قدرت موتور آن 100 اسب بخار در دور موتور 6000 دور در دقیقه است و همچنین دارای استاندارد انتشار یورو 5 است. همچنین گیربکس این محصول از نوع دستی پنج سرعته و حداکثر سرعت خودرو 185 کیلومتر در ساعت است.

مدل لوکس سمند در سال بهینه با موتور ملی EF7 با 113 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و 157 نیوتن متر گشتاور در 4500 دور در دقیقه با گیربکس دستی ارائه می شود.

وی تصریح کرد: تهیه مدلهای دوگانه سوز محصول خانواده سمند در سال بهینه با موتور EF7 نیز در دستور کار آینده گروه صنعتی ایران خودرو قرار دارد.

توسعه و تجاری سازی موتور سه سیلندر کم مصرف ایران

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تسریع در تحقق اهداف نقشه راه نیروهای محرکه محصولات آینده خود ، برنامه توسعه و تجاری سازی موتور سه سیلندر را با رویکرد جهادی دنبال می کند.

به گزارش اکوپرس ، پیمان شارقی ، مدیر پروژه توسعه و تجاری سازی موتور سه سیلندر کم مصرف ایران خودرو در این رابطه گفت:

وی افزود: در حال حاضر گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت طراحی و تولید موتور ایران خودرو (IPCO) با استفاده از توانمندی های موجود در زنجیره طراحی ، مهندسی و تأمین ، به دنبال اجرای این طرح برای دستیابی به اهداف اصلی از جمله مصرف سوخت هستند. کمتر از پنج لیتر در 100 کیلومتر و میزان انتشار گازهای گلخانه ای اروپا 6 است.

شارقی افزود: این اقدامات در زمینه تحریم های سرکوبگرانه کشورهای غربی و قطع همکاری از سوی شرکای اروپایی ، رویکرد هوشمندانه ایران خودرو در برخورد با تحریم ها را نشان می دهد.

با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد t

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>