آشنایی با سیستم شوتینگ زباله

Category: دسته‌بندی نشده No comments

در این مقاله می خوانیم: انواع شوتینگ زباله

آشنایی با سیستم شلیک زباله

جزئیات اجرایی

آشنایی با سیستم شلیک زباله
در زندگی روزمره ، زباله از مصرف روزانه حاصل می شود شوتینگ زباله که باید جمع آوری و دفع شود. با در نظر گرفتن تعداد واحدها در ساختمانهای بلندمرتبه ، مجتمع ها ، هتل ها و … ، این امر به روش سنتی عملی نخواهد بود و باید روشهای پیشرفته تری مانند سیستم عکسبرداری هوشمند ، جمع آوری و تراکم و بسته بندی انجام شود. مرتب سازی زباله های دست دوم.

واضح است که حمل دستی زباله باعث انتشار پسماند شوتینگ زباله و بوهای نامطبوع و تولید میکروب های بیماریزا می شود ، بنابراین برای تسهیل حمل و نقل زباله و جلوگیری از بروز مشکلات ، سیستم شلیک زباله طراحی و ساخته شده است.

سیستم شلیک زباله شامل یک کانال انتقال ، یک شیر دریافت شوتینگ زباله ، یک کمپکتور یا کمپکتور ، تجهیزات شستشو و ضد عفونی کننده و یک دستگاه تهویه است.
این سیستم زباله ها را از طبقات مختلف ساختمان به صورت کاملاً بهداشتی به زباله دانی منتقل می کند و پس از فشردن زباله و جذب شیرابه زباله ، آن را در یک مخزن یا کیسه مخصوص قرار داده و آماده بیرون آوردن می شود. ساختمان به نظر می رسد.

جزئیات اجرایی
کانالی که محل عبور زباله باید دارای سطح مقطع مناسب شوتینگ زباله باشد تا زباله ها بتوانند به راحتی عبور کنند ، بنابراین کانال ها به صورت گرد و صیقلی طراحی شده اند تا از ماندن زباله در اتصالات جلوگیری کنند. استفاده از مواد قابل شستشو و ضد زنگ در طراحی کانال ضروری است.

قطر کانال زباله به تعداد طبقات ، واحدهای مجتمع مسکونی شوتینگ زباله و همچنین فضای طراحی شده از نظر معماری برای کانال بستگی دارد که در اندازه های 50 و 60 سانتی متر طراحی و اجرا می شود. این کانال به صورت عمودی در داخل مجرای نصب یا مجرای شوتینگ زباله تیراندازی نصب می شود. فضای لازم برای نصب سیستم تیراندازی 70 * 70 سانتی متر است.

مواد درب های تفنگ ساچمه ای باید به اندازه مجرا در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم باشد. استفاده از واشر و مهر و موم مناسب موضوع دیگری است که نیاز به توجه شوتینگ زباله دارد. از آنجا که می تواند باعث وارد شدن هوای ناخوشایند به ساختمان شود ، بنابراین شکل درب ها باید به گونه ای باشد که پس از باز شدن ، به عنوان مخزن ذخیره زباله عمل کرده و از تماس مستقیم با شلیک جلوگیری کند.

هر سیستم شات باید مجهز به سیستم شستشو شوتینگ زباله و تهویه باشد که در بالاترین نقطه کانال (سقف) نصب شده و مجهز به برس شستشوی استوانه ای و نازل برای پخش آب و مواد است. توجه به این نکته ضروری است که کمبود تجهیزات کافی در سیستم شستشو و صرفاً پاشش آب خالی می تواند منجر به خراب شدن مواد چسبیده به دیواره داخلی کانال و رشد شوتینگ زباله میکروب ها شود و بوی نامطبوعی ایجاد کند. در صورت لزوم و به درخواست کاربر ، واحد شستشو به طور خودکار عملیات شستشو را از بالا به پایین کانال انجام می دهد و در پایان در بالاترین نقطه دوباره برقرار می شود.
پس از رسیدن حجم زباله به مقدار مشخص ، کمپکتور از یک جک هیدرولیک برای فشرده سازی زباله و جدا کردن آب آن و دفع آن استفاده می کند. اصولاً ضایعاتی که شیرابه از آن گرفته شده است ، امکان ایجاد بوی نامطبوع را ندارند. دفع شیرابه زباله نیز پیش بینی شوتینگ زباله شده است. بنابراین ، حجم کمتری به مخزن زباله وارد می شود.

یکی از مهمترین قسمتهای سیستم تیراندازی جعبه بستر است شوتینگ زباله ، زیرا مقصد نهایی سطل های زباله است و ممکن است مقدار قابل توجهی زباله در مدت زمان کوتاهی وارد جعبه بستر شود ، علاوه بر این که ممکن است بستر قبلا بو یا خیس شده اند. آنها هیدراته هستند و به تدریج بو می گیرند ، بنابراین مکان خوبی برای جمع آوری حشرات و حیوانات موذی خواهد بود شوتینگ زباله. خیر ، اگر مخزن پر باشد ، از طریق زنگ هشدار به اپراتور اطلاع داده شوتینگ زباله می شود و مخزن جدید تعویض می شود و مخزن قبلی به خارج از ساختمان منتقل می شود.

استفاده از سیستم های تیراندازی شوتینگ زباله از چند جهت مهم است:

استفاده از سیستم های تیراندازی راحتی خانواده شوتینگ زباله را فراهم می کند و دیگر نگرانی در مورد دفع زباله و مسائل بهداشتی وجود نخواهد داشت.
بار ترافیکی آسانسور را کاهش می دهد و طبیعتاً در همان زمان صرفه جویی شوتینگ زباله می کند ، استهلاک آسانسور شوتینگ زباله را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود.
به تمیز کردن و پاکسازی ساختمان و کاهش شوتینگ زباله بیماری کمک کنید
مزایای سیستمهای تیراندازی در ساختمانها و برجهای بلند غیرقابل انکار است.

جزئیات عملکرد شوتینگ زباله سیستم عکسبرداری زباله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>