در پرونده تجاوز جنسی پرنس اندرو چه کسی کیست؟ | اخبار انگلستان

[ad_1] شاهزاده اندرو در اواخر سال جاری با محاکمه تجاوز جنسی مدنی در ایالات متحده روبرو می شود،

توسط AKHBARESHOMAAA در 7 بهمن 1400
[ad_1]

شاهزاده اندرو در اواخر سال جاری با محاکمه تجاوز جنسی مدنی در ایالات متحده روبرو می شود، زیرا تیم حقوقی او نتوانستند این پرونده را از بین ببرند.

ویرجینیا گیفر، که قبلا ویرجینیا رابرتز نام داشت، این را متهم کرده است دوک یورک او در 17 سالگی در سه مورد جداگانه در لندن و ایالات متحده به "تجاوز جنسی و تجاوز جنسی".

اندرو به شدت این اتهامات را رد می کند و وکلای او آنها را "بی اساس" توصیف می کنند و پیشنهاد می کنند که متهم او ممکن است از "خاطرات دروغین".

تیم حقوقی او هم اکنون یک نامه را منتشر کرده است سند مفصل دفاع خود را تشریح می کند.

در اینجا، اسکای نیوز به بررسی این موضوع می پردازد که چه کسی در پرونده Giuffre-Andrew چه کسی است و چه کسی به عنوان شاهد احضار شده است.

متهم کننده

ویرجینیا گیفر

ویرجینیا گیفر
تصویر: ویرجینیا گیفر اکنون 38 ساله است و در استرالیا زندگی می کند

ویرجینیا گیفری که اکنون 38 سال دارد، در زمانی که ادعا می کند قربانی "تجاوز جنسی و حمله جنسی" توسط شاهزاده اندرو به ویرجینیا رابرتز معروف بود.

او ملاقات کرد گیسلین ماکسول در سال 2000 در فلوریدا، جایی که او بزرگ شد. خانم گیفر مدعی است که ماکسول او را برای دوست پسرش استخدام کرده است جفری اپستاینعملیات قاچاق جنسی

خانم گیفر که در آن زمان 17 سال داشت، ادعا می کند که در سال 2001 با هواپیما به لندن رفت و پس از یک شب بیرون رفتن در کلوپ شبانه ترمپ در میفر، مجبور شد با شاهزاده اندرو رابطه جنسی داشته باشد.

ظاهراً یک عکس مشهور از این زوج در خانه Maxwell's Belgravia در همان شب گرفته شده است.

شاهزاده اندرو، ویرجینیا گیفر و گیسلین ماکسول، در عکسی که گمان می‌رود در سال 2001 گرفته شده باشد. عکس: رکس / شاتر استوک
تصویر: شاهزاده اندرو و ویرجینیا رابرتز جوان در عکسی که گمان می رود در سال 2001 گرفته شده است. عکس: رکس / شاتر استوک

او همچنین ادعا می کند که همین اتفاق در عمارت اپستین در نیویورک و جزیره خصوصی کارائیب لیتل سنت جیمز رخ داده است.

خانم گیفر در سال گذشته بارها در محاکمه قاچاق جنسی ماکسول مورد اشاره قرار گرفت، اما یکی از چهار قربانی نبود که شهادت داد.

او امضا کرد توافقنامه محرمانه با اپستین در سال 2009 که دید او 500000 دلار در ازای مصونیت از پیگرد قانونی به او داد.

تیم حقوقی شاهزاده اندرو سعی کرد از آن برای رد آخرین شکایت او استفاده کند زیرا گفته بود "هر شخص دیگری" نباید در آینده با دعوی قضایی روبرو شود، اما این استدلال توسط قاضی رد شد.

مدافع

شاهزاده اندرو

دوک یورک با یک دعوی تجاوز مدنی در ایالات متحده روبرو است
تصویر: شاهزاده اندرو 61 ساله بین سپتامبر تا دسامبر با محاکمه مدنی در ایالات متحده روبرو خواهد شد

دوک یورک، 61 ساله، با اتهامات جنایی روبرو نیست، اما در عوض با یک دعوی مدنی توسط ویرجینیا گیفر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک مواجه است.

اندرو در مصاحبه 2019 Newsnight خود ملاقات با خانم گیفر را تکذیب کرد و گفت که در شبی که او ادعا می کند اولین حمله صورت گرفته است، او دخترش پرنسس بئاتریس را قبل از بازگشت به خانه به پیتزا اکسپرس در ووکینگ برد.

او همچنین گفت که نمی تواند مطمئن باشد که عکس این جفت آنها ویرایش نشده است.

اندرو بارها اتهامات علیه خود را رد کرده است، با آخرین اسناد دادگاه فاش شده ادعا می کند که خانم گیفر ممکن است از "خاطرات نادرست" رنج ببرد.

تیم او استدلال می کند که این با این واقعیت اثبات می شود که "شرایطی که گفته می شود تحت آن (او) به او حمله کرده است در طول سال ها بارها تغییر کرده است".

آنها ادعا می کنند که این شکایت "در تلاشی برای انحراف از مشارکت خود" در طرح اپشتاین است.

اندرو با هیچ گونه اقدام قانونی در بریتانیا مواجه نیست. پلیس متروپولیتن سندی را در پرونده مدنی ایالات متحده بررسی کرد، اما در اکتبر 2021 این نیرو اعلام کرد که این پرونده تکمیل شده است.

شکایت ایالات متحده تحت قانونی در نیویورک مطرح می شود که به قربانیان کودک آزاری ادعایی اجازه می دهد تا مدت ها پس از پنجره قانونی عادی برای پیگرد قانونی، پرونده هایی را آغاز کنند.

جفری اپستاین

جفری اپستاین
تصویر: جفری اپستین در سال های 2008 و 2019 به زندان افتاد

شاهزاده اندرو در سال 2019 به BBC Newsnight گفت که در سال 1999 با جفری اپستین از طریق دوست مشترک آنها، گیسلین ماکسول، آشنا شد.

این موضوع در سند دفاع حقوقی اخیر او تکرار شد که می گوید آنها "در یا حوالی سال 1999" با یکدیگر ملاقات کردند.

در مصاحبه‌ای که اکنون مشهور است در سال ۲۰۱۹ نیوزنایت، او اعتراف کرد که با هواپیمای شخصی اپستین پرواز کرده، در جزیره خصوصی او اقامت داشته و او را به قلعه ویندزور و ساندرینگام دعوت کرده است.

اپستین، سرمایه‌دار میلیاردر، در سال 2008 به درخواست فحشا از دختران زیر سن قانونی متهم شد و پس از مذاکره برای یک توافقنامه، یک حکم زندان کوتاه را سپری کرد.

عکس جزوه بدون تاریخ صادر شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده گیسلین ماکسول با جفری اپستاین، که در جریان محاکمه قاچاق جنسی ماکسول در ناحیه جنوبی نیویورک به دادگاه نشان داده شده است.  این زن اجتماعی بریتانیایی متهم است که بین سال‌های 1994 تا 2004 دختران جوان آسیب‌پذیر را شکار کرده و آنها را به اتاق‌های ماساژ می‌کشاند تا توسط اپستین مورد آزار قرار گیرند. تاریخ انتشار: چهارشنبه 8 دسامبر 2021.
تصویر: ماکسول و اپستین قبل از مرگش در کنار هم تصویر شده بودند

اندرو تایید کرد که در سال 2010 - پس از محکومیت - برای چند روز در عمارت اپستین در نیویورک ماند، اما به بی‌بی‌سی گفت که این زمانی بود که روابطش را با او قطع کرد. او گفت: «این مکان مناسبی برای اقامت بود.

دفاع حقوقی او در پرونده Giuffre بیان می کند که درست نیست که او "میهمان مکرر در خانه های مختلف اپشتین در سراسر جهان" بوده است.

همچنین ادعا می کند که دعوای مدنی خانم گیفر علیه او به دلیل توافق 500000 دلاری که او با اپستین در سال 2009 انجام داد، باطل است. این استدلال قبلاً توسط قاضی رد شده بود.

اپستین 66 ساله در آگوست 2019 پس از دستگیری مجدد در ماه قبل به ظن جرایم بیشتر قاچاق جنسی، خودکشی کرد.

گیسلین ماکسول

Ghislaine Maxwell K28251RHART SD1218 VERSACE PRESS COVERAGE به افتخار رنا سندی اعتبار: Globe / MediaPunch / IPX
تصویر: قرار است گیسلین ماکسول در ماه ژوئن محکوم شود. عکس: Globe / MediaPunch / IPX

گیسلین، دختر سرمایه دار فقید رسانه ای رابرت ماکسول، در دهه 1990 و اوایل دهه 2000 با جفری اپستین زندگی، کار و سفر کرد.

گمان می‌رود که آنها در سال 1991 با هم قرار داشته باشند، اما پس از جدایی با هم نزدیک شدند و پس از آن او شروع به استخدام دختران زیر سن قانونی برای او کرد.

اعتقاد بر این است که وی ویرجینیا گیفر را در سال 2000 در فلوریدا ملاقات کرده است، زمانی که گفته می شود او را برای اپشتین قاچاق کرده است.

خانم گیفر هرگز به طور رسمی علیه ماکسول اقدام قانونی نکرده است، اما سال گذشته چندین بار در محاکمه این سوشیال به او ارجاع داده شده است.

خانه او در لندن جایی است که خانم گیفر ادعا می کند اولین تجاوز جنسی توسط شاهزاده اندرو اتفاق افتاده است و او در پس زمینه عکسی ظاهر می شود که تصور می شود آن شب گرفته شده است.

پس از مرگ دوست پسر سابقش در سال 2019، او در خانه اش در نیوهمپشایر توسط اف بی آی دستگیر و در نیویورک زندانی شد.

پس از محاکمه، او سال گذشته به اتهام قاچاق جنسی دختران زیر سن قانونی برای اپستین در دهه های 1990 و 2000 محکوم شد.

او در انتظار صدور حکم با چندین دهه زندان است.

شاهدان اندرو

رابرت گیفر

عکس توییتری ویرجینیا گیفر با همسرش رابرت بدون اجازه از فید توییتر او گرفته شده است
تصویر: عکس رابرت گیفر در کنار همسرش ویرجینیا است. عکس: رابرت گیفر

تیم حقوقی شاهزاده اندرو درخواست شنیدن شواهدی از همسر ویرجینیا گیفر رابرت از استرالیا کرده است که این زوج در آن زندگی می کنند.

اسناد دادگاه ادعا می کنند که آقای گیفر احتمالاً اطلاعاتی در مورد "آسیب عاطفی و روانی ادعایی" همسرش دارد.

آنها می خواهند از او در مورد رابطه اش با اپستین و ماکسول و هر نقشی که او ممکن است داشته باشد "جذب دختران زیر سن قانونی" برای اپستین سوال کنند.

وکیل شاهزاده اندرو می گوید آقای گیفر در سال 2002 با همسرش در تایلند ملاقات کرد، زمانی که او در حال آموزش ماساژ درمانی بود - با هزینه اپستین.

تیم حقوقی او ادعا می کند که او در "به خدمت گرفتن یک یا چند زن برای انجام اعمال جنسی برای جفری اپستین - که بودجه سفر را تامین کرده است" دست داشته است.

دکتر جودیت لایت فوت

شاهد دیگری که طرف شاهزاده اندرو به دنبال آن است، دکتر جودیت لایت فوت، روانشناس ویرجینیا گیفر است.

تیم حقوقی او می‌گوید که او «اطلاعات مرتبطی» در مورد «آزار ادعایی اپشتین و ماکسول، آزار و آسیب‌های دوران کودکی، و ادعای آسیب‌ها و خسارت‌های عاطفی و روانی» خانم گیفر دارد.

ملیسا لرنر، وکیل اندرو مستقر در لس آنجلس، می‌گوید که "سوابق دکتر لایت‌فوت (یا عدم وجود آنها) منعکس‌کننده ادعاهای (خانم گیفر) علیه (اندرو) برای آماده‌سازی دفاعیات او برای محاکمه مرتبط است."

وکلای دوک خواهان "نظر" او در مورد وضعیت عاطفی خانم گیفر و هرگونه "نظریه خاطرات دروغین" هستند.

اسناد دادگاه یادداشت هایی از "همه جلسات" با خانم گیفر و همچنین هر نسخه ای که او صادر کرده است، درخواست می کند.

دکتر لایت فوت نیز مقیم استرالیا است و از او خواسته می شود تا 29 آوریل از آنجا شهادت بدهد.

شاهدان ویرجینیا گیفر

شکری واکر

تیم حقوقی ویرجینیا گیفره دارد مدرک درخواست کرد از زنی به نام شکری واکر.

او ادعا می کند که شاهزاده اندرو را "با یک دختر جوان" در کلوپ شبانه ترامپ در لندن "در حول و حوش آن زمان دیده است. [the] شاکی مدعی است که پس از بازدید از محل برگزاری، در لندن با او سوء استفاده کرده است.

در اسناد دادگاه آمده است: "زیرا شاهزاده اندرو ملاقات خود را انکار کرده است [the] شاکی یا حضور در کلوپ شبانه ترامپ در دوره زمانی مربوطه، شهادت خانم واکر بسیار مرتبط است.

وکیل خانم واکر لیزا بلوم است که وکالت چندین نفر از قربانیان ادعایی جفری اپستین را نیز بر عهده داشته است.

خانم بلوم قبلاً به گاردین گفته بود که خانم واکر "شب را به وضوح به خاطر می‌آورد زیرا نه قبل و نه بعد از آن هیچ خانواده سلطنتی ندیده است".

از خانم واکر خواسته شده است که سوابق خود را از طریق واریز به دادگاه سلطنتی لندن ارسال کند.

رابرت اولنی

وکلای خانم گیفر همچنین از رابرت اولنی، که قبلا به عنوان دستیار پرنس اندرو کار می کرد، درخواست کرده اند.

در اسناد دادگاه آمده است: "شاکی دلایلی دارد که معتقد است آقای اولنی اطلاعات مرتبطی در مورد رابطه شاهزاده اندرو با جفری اپستین دارد، زیرا نام آقای اولنی در نسخه‌های در دسترس عموم از دفترچه تلفن اپستین (یا "کتاب سیاه") آمده است."

«کتاب سیاه» همچنین حاوی جزئیاتی از یک رشته شخصیت های برجسته از جمله شاهزاده اندرو، رئیس جمهور سابق آمریکا، دونالد ترامپ و بیل کلینتون بود.

او همچنین باید در لندن استیضاح ارائه کند.

وکیل ویرجینیا گیفر

دیوید بویز

وکیل ویرجینیا گیفر - دیوید بویز
تصویر: دیوید بویز در سه پرونده مهم در ایالات متحده شرکت کرده است

وکیل ویرجینیا گیفر دیوید بویز است که زمانی در فهرست 100 فرد تأثیرگذار جهان مجله تایم قرار داشت.

او نام خود را در سه مورد بزرگ مطرح کرد.

آقای Boies پیگرد موفقیت آمیز دولت فدرال ایالات متحده علیه مایکروسافت را در سال 2001 رهبری کرد.

او همچنین نماینده ال گور نامزد دموکرات ریاست جمهوری در پرونده او علیه جورج دبلیو بوش در مورد بازشماری آرای فلوریدا در انتخابات سال 2000 بود که در نهایت شکست خورد.

و او پیشنهاد 8 را که ازدواج همجنس گرایان را در کالیفرنیا ممنوع می کرد در پرونده هالینگزورث علیه پری در سال 2009 باطل کرد.

او قبلاً وکالت هاروی واینستین و قربانیان ادعایی کلاهبرداری محکوم ترانوس الیزابت هلمز را بر عهده داشته است.

وکیل اندرو

اندرو برتلر

شاهزاده اندرو توسط اندرو برتلر وکیل هالیوود وکالت می کند.

آقای برتلر که در لس آنجلس مستقر است، بیشتر به خاطر نمایندگی چندین سلبریتی متهم به تجاوز جنسی شناخته می شود.

اخیراً او از آرمی همر بازیگری که به دلیل ادعاهایی که در طول رابطه چهار ساله آنها به یک زن تجاوز کرده است، دفاع کرد، که او آن را رد کرد.

اداره پلیس لس آنجلس (LAPD) تحقیقات 9 ماهه خود را در ماه دسامبر به پایان رساند و سوابق خود را به دفتر دادستانی منطقه ارسال کرد.

از دیگر مشتریان او می توان به کریس دیلیا کمدین اشاره کرد که در سال 2020 به آزار جنسی، نظافت و درخواست عکس های برهنه از دختران زیر سن قانونی متهم شد. او این اتهامات را رد کرد که بعداً توسط مدعی پس گرفت.

آقای برتلر همچنین از رایان آدامز، خواننده و ترانه سرا، که متهم به برقراری ارتباط جنسی با یک طرفدار زیر سن قانونی بود، دفاع کرد. تحقیقات FBI پس از اعتراف این طرفدار که در مورد سن خود دروغ گفته است، متوقف شد.

این وکیل ادعا کرده است که ظهور جنبش من نیز "فرض تخلف بر اساس یک اتهام، حتی یک اتهام ناشناس" را ایجاد کرده است.

در مورد پرونده اندرو، او با ملیسا لرنر وکیل مستقر در کالیفرنیا و همتای آنها در بریتانیا - گری بلوکسوم از شرکت حقوقی بلکفوردز کار می کند.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
نظرات کاربرن